Recensie Miky, Rotterdam 2,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Wandelwandel

Stamgast
297
16/01/22
373
47
Algemene beoordeling
2,00 ster(ren)
Intiem
3,00 ster(ren)
Pijpen
4,00 ster(ren)
Tongzoenen
2,00 ster(ren)
Extra's
  1. Pijpen zonder condoom
Gesproken taal
Engels
Roker
Ja
Leeftijd
30-35
Haarkleur
Blond
Cupmaat
B
Lengte
1.50 m - 1.60 m
Lichaamsbouw
Slank
Link naar advertentie
https://www.kinky.nl/advertenties/6562988-miky
Vanmiddag bezocht en helaas is het weer zo'n wegwerk type. Ze wilt het liefst dat je zsm klaarkomen en wegwezen. Jammer want ze ziet er opzich lekker uit (klein slank neukpoppetje). Wat ook nog jammer maakt is dat ze heel lekker kan pijpen en lekker strak is. Maar absoluut geen herhalingsgevaar.

Ze ontvangt samen met nog 2 anderen.
 
Foto's, video en je dromen belooft wat zou je zeggen maar die zijn meestal bedrog tot dat je zelf dames ontmoet en realiteit beseft dat hier om z'n haar eigen belang gaat en niet van klant zo als jij, ik, en andere. Goede sex (gfe,beffen,likken,) ken je vergeten bij zulke dames die alleen velijdeke foto's deelt en je lokt. Wat we wel vergeten REVIEWS die meestal uit staat is WAARSCHUWING dus hou daar rekeningen mee volgende keer ik (inclusief) voorzichtig profil kijken met open reviews.
 
Nee hoor ik heb genoeg meegemaakt wat niet zo is. Verleidelijke foto, geen review, maar toch heel goed bevallen. Heb genoeg topic gepost waarvan ik de eerste reviewer ben. Een simpele bedankje is denk ik meer toegepast dan een lezing over hoe ik met dvp advertentie om moet gaan. Geloof me, ik ben ervarend genoeg. Ik vind het gewoon leuk om een nieuweling uit te proberen, zo kan anderen profiteren van mijn review. Fijne dag nog.
 
Terug
Bovenaan Onderaan