Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Recente inhoud door Badeyes
Welkom op Girlsreview.nl
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
Wie kent het lekkertje die gisteren in de middag op hunze 51K2 stond. Hongaarse met een lekker bekkie.
150 euro voor een half uur met zoenen, pzc, likken, alle standjes die maar mogelijk zijn en cim op het einde.
Mooi lijstje maar maakt ze het ook waar?
Mannen....
Iemand ervaring met de donkerharige die gisterenmiddag op de kamer van Ruru stond en om 6 uur verhuisde naar de kamer van Rose?
Ze kwam op mij bloedgeil over maar juist ook dat hield mij tegen.
Iemand ervaring of al iets geschreven?
Volgens mij noemde zij zich Candy....
Oeioeioei
Ik appte haar begin van de middag. Om 15.00 tijd?
Zie je om 15.00 uur kreeg ik terug. Dat zijn van die momenten dat het zo moet zijn. Op je knieen op bed. Naakt. Wachtend tot ik binnen kom. Oke zei ze!!
Kamer 4. Ik de trap op, vol verwachting. De deur open. De kamer donker. Daar zat...
Bedoel je op 141L Polina of haar buurvrouw?
Die buurvrouw zag ik vandaag ook in 141 staan.
Lekker ding wel en knetterdruk. Wie is ze en zijn er reviews van?
Ben wel benieuwd.
En nog een andere vraag. Wie stond er vandaag boven nummer 121 in het witte raam?
Ze stond te wenken naar me en over...
Klopt hoor Paulus.
Het is een groot misverstand dat het zusje van Ramona weer terug is. K7 stond Casey. K8 stond Celina. Die kan best wel eens verward worden met Andra.
Die is zeker weten niet gesignaleerd, evenals Ramona trouwens. Ook al een tijdje niet gezien.