Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Recente inhoud door BroncoBenny
Welkom op Girlsreview.nl
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
Ik heb niet haar naam gevraagd, maar deze leuke blondine met vlechten zag ik meteen al zitten toen ik de straat in liep. Ik ben nog even op en neer gelopen omdat ik normaal meer gecharmeerd ben van latinas. Maar op de weg terug resoluut bij deze oost-Europese naar binnen gegaan.
Lieve meid en...
“Ze heeft ze niet allemaal op een rijtje” klinkt beetje extreem. Ze is volgens mij behoorlijk intelligent maar ja ook een beetje gek. Maar dat maakt haar juist leuk.
Heeft prachtig lichaam met heerlijke kont en smalle taille. Seks is goed en ze gebruikt haar pik goed. Spreekt alleen wel matig Engels dus Google translate nodig. Geile Braziliaanse chick.