Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Recente inhoud door DaBart
Welkom op Girlsreview.nl
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
Dat kan op maandag zo geweest zijn. Maar op vrijdag en zaterdag ervaarden wij het anders. Naast Britney waren er toen nog wel wat jonge koppels en zelfs single dames. Ook véél mannen, maar daar gaat ze net voor uiteraard.
Begrijpelijk. En te veel nuance om als buitenstaander advies te geven. Of om een mening te ventileren zelfs.
Mij valt je volgende passage wel op:
"Dus wil ik dan wandelen afkappen en al te aanwezige dames (lesbo's die iemand eigenlijk voor zich willen winnen) afkappen, maar zij is eigenlijk...
Ja Dick ja. Allemaal goed. Ik maak geen woorden meer vuil aan jouw berichten die elkaar tegenspreken of aan hoe je anderen verwijt wat je zelf doet. We kennen je intussen wel, schoolmeestertje.
Laat ons maar weer on topic gaan....
"Voormalig Nederlands premier Mark Rutte gaat viraal met een grappige taalflater. De secretaris-generaal van de NAVO vertaalt het Nederlandse "het is niet om te slijmen" nogal letterlijk naar het Engels.: It is not for sliming" "
Goh,
Ik vind dat te ver gaan. De woorden Hoer of Slet kunnen ook geil zijn in bepaalde context. Ik noem mijn hotwife ook wel zo soms.
Het is pas fout als je die woorden gebruikt om te kwetsen of te denigreren. Pretty vergelijkbaar met woke discussies dus.
Ik vind bvb ook veel gangbang affiches...