Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Recente inhoud door De Groot
Welkom op Girlsreview.nl
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
Ik ben er zelf diversen keren geweest. Ik kan alleen maar zeggen dat het me prima is bevallen.
Dan zou ik graag willen weten welke onfrisse manier je dan bedoeld?
In Vlissingen in de kasteelstraat halverwege in de jaren 80 zat er ook een. Naam weet ik niet maar buiten een rode lamp goed zichtbaar.
Op de hoek kasteelstraat van Dishoekstraat zat roodkapje in Vlissingen.
Wat je schrijft pietje kan ik mij helemaal in vinden. ook zulke ervaringen met oost blokkers. Een van de redenen dat ik niet meer met hem afspreekt.
Hoe mooi ze ook zijn. Na afrekenen zijn ze alles vergeten.
Zelf geen ervaring mee. Wel vaak naar gekeken en mij afgevraagd wat is er van waar.
Wat wel waar is dat de foto's al jaren het zelfde zijn en dat er niets is veranderd.
En dat geeft mij te denken.
Ook op dit forum is er nog nooit een escortservice benoemd voor Zeeland.
Ze zijn vaak jong en bloed mooi. Bij binnenkomst blijven ze vaak ongeïnteresseerd en arrogant.
Als je hebt afgerekend zijn ze alle afspraken vergeten. Daarna proberen ze je zo snel mogelijk af te werken en er weer uit te werken.
En dat is zo zonde. Ze kunnen hier goud verdienen.
Of is er wat...
Ik ben er in het verleden wel geweest zo wel bij Sammy als Megan. Je krijgt gewoon de standaard service. Niet slecht maar ook niet goed. Ik zat bij Megan aan de haar maar werd er op gewezen dat ik daar niet aan mocht komen.
Ik had het idee dat ze een pruik draagt. Ja ze is wel blond maar de...
Hier in Zeeland is het echt slecht op het gebied van escort. De bovenstaande link van Tom zal wel een toppertje zijn als je het kan betalen.
Als ze beginnen met fuck, suck, kissing, 69" is dat een uitspraak van een oost Oost-blokker. Ze zijn over het algemeen bloedmooi maar dat is het dan.
Je...
Omdat er in Zeeland niet veel te doen is naar deze club gegaan. In het verleden al verschillende keren geweest. En dat is mij altijd prima bevallen.
Een ongedwongen sfeer. Ik kwam voor Gwen maar die was pas na 15.00 beschikbaar. Wat wel tegenwoordig veel gebeurd dat de dames telefonisch...