Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Recente inhoud door Duinkonijn
Welkom op Girlsreview.nl
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
Was afgelopen donderdag middag bij deze mooie meid, ik was twee maanden niet bij haar geweest en ze wist me precies te vertellen wat we toen hebben gedaan en of we dat nog eens doen.
Ik heb haar weer heerlijk klaar gelikt, dit kan je niet faken, ze komt heftig en is zeiknat.
Daarna heeft ze mij...
Gisteren Erika bezocht op kamer 3/5 1, paar weken daarvoor op 17/4.
Ze heeft een lekker lichaam, mooie b borstjes en een leuk gezicht, sex is wat snel allemaal, niet dat de vonken eraf vlogen maar voldoende.
Ze is vriendelijk en verder ok !!
Er heeft een Emily op 23/3 gezeten tijdje geleden, ze is blond als ik mij goed herinner, heb haar enkel aan de deur gesproken en niet in Eva’s kostuum gezien.
Ik ben haar 15 jaren lang voorbij gelopen, telkens als ik haar zag de laatste tijd werd ze steeds aantrekkelijker voor mij.
Nature, mooie bos met krullend haar, goed lichaam en haar glimlach heeft mij over de drempel getrokken.
Geen spijt van, top bezoek dat naar meer smaakt!!!
Ja klopt, en bij haar is dat genoeg, ga het maar eens ervaren, ik wandel reeds 40 jaar en weet heel goed het kaf van het koren te scheiden. Carmen verstaat haar vak en geeft value voor money. Er schreef eens iemand over haar hier, ze is je vriendinnetje voor de afgesproken tijd, en dat klopt!
En ze is er weer, blijft een heerlijke lieve jongedame, constante kwaliteit, kom er net vandaan en weer helemaal tevreden, goede wijn behoeft geen krans.