Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Recente inhoud door Erotic1964
Welkom op Girlsreview.nl
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
Welke dame kunnen jullie mij aanbevelen in de omgeving van Brugge voor een erotische massage die men mag aanraken en met de mogelijkheid van een pijpbeurt.
Ja het adresje van Sophia en Liz ken ik al, maar ik zie dat er nog andere DVP's in Brugge ontvangen en in de binnen stad is dat niet te doen, daarom ik eens informeer welke DVP's in de rand ontvangen
Toen mijn vrouw en ik nog seks hadden was het altijd ik die het initiatief moest nemen het kwam nooit van haar uit, op een gegeven moment dacht laat ik maar eens wachten tot ze zelf het initiatief neemt, ik wacht nog steeds.
Een aantal jaren terug kreeg ik te horen dat mijn vrouw een verborgen...
Tegenwoordig veranderen veel dames na enige tijd van locatie of verdwijnen zelfs helemaal
van de radar, Ik zoek een vaste stek waar ik een paar keer per jaar kan langsgaan in de regio Brugge, Knokke.
Iemand een aanrader ?