Recente inhoud door Hehe

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
  1. H

    WHEM Petra, Kerkrade

    Ontving tot paar jaar geleden in haar huis Veel mogelijk, zeker als je er vaker kwam. Kletste redelijk veel, tot ze hem in de mond had.
  2. H

    Recensie Sanne, Meerssen, vh Delft

    Ik heb haar al in Born en Stein willen bezoeken na een app. Helaas geen of pas volgende dag een nietszeggend antwoord. Gaat het niet meer worden.
  3. H

    Een gewoon goede BJ + CIM

    Dayke in Nuth Te vinden op chatgirl als ze zin heeft voor 60 euro
  4. H

    WHEM Heerlen Gina 40 jaar

    Advertentie op sj. Ontvangst Cardate en ook escort veel mogelijkheden inclusief klaarkomen in mond. Iemand ervaring?
  5. H

    WHEM Massage Stein Sanne

    Wie heeft ervaring met Sanne? Advertentie op sj en ontvangt in Stein. Veel zou mogelijk zijn, ontvangt nabij de A2. Meermaals heb ik ge-appt, krijg ook antwoord maar tot een afspraak komt het niet. Antwoord laat telkens lang op zich wachten.
  6. H

    Recensie Petra, Maasmechelen (Antwerpen, Geleen, Valkenburg, Leeuwarden, Deurne)

    Advertentie is weg en via app geen antwoord meer.
  7. H

    Recensie Petra, Maasmechelen (Antwerpen, Geleen, Valkenburg, Leeuwarden, Deurne)

    Nu doet ze geen pijpdate meer zegt ze. Dus moet je een gewone date betalen. Dus 150.
  8. H

    Recensie Laura/Lisa, Hoensbroek

    Haar regelmatig bezocht. Hygiene wisselt sterk, van net uit douche, tot onverzorgd. Woning is ook zo. Veel mogelijk en pijpt beetje met droge mond. Slikt als je het zegt, doet het liever niet. Maar is een lieve meid, die je tevreden wil houden.
  9. H

    Recensie Petra, Maasmechelen (Antwerpen, Geleen, Valkenburg, Leeuwarden, Deurne)

    zit nu in Geleen als het dezelfde is. Ad staat op Redlights. Woning oogt niet erg fris, pijpen kan ze inderdaad en slikt met plezier
  10. H

    Algemeen Griekenland, Athene

    Iemand ervaring op Rhodos?(stad)
Terug
Bovenaan Onderaan