Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Recente inhoud door Motivader
Welkom op Girlsreview.nl
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
Ik heb Antwerpen al een tijd niet meer bezocht. Een paar jaar terug stikte het er van jonge naturel meisjes.. Begin 20, vriendelijk, geen sliconen geen botox.
Heeft iemand nog tips.voor de dagshift.
Ik ben er 6 maanden geleden nog een keer geweest. Toen kwam het allemaal oud of afgeleefd op me over
Eigenlijk allemaal zeggen ze me niets. Borstentechnisch valt het een beetje tegen lately. Zeker naturel en op een jong lijf. Gabriella heeft mooie borsten. Lekker vol.
Maar met Sarah heb je wel iets gemist. Dat je zoiets kan krijgen voor 50 euro. Ongelooflijk. Dat is eenmalig. Ik heb haar wel...
Anja was fantastisch. Lekker ding en heel naturel.
Ook als ze geblowd altijd voor gekkigheid in.
Ik had haar een keer bijna zover dat ze (met venitiaans masker op) fotos zou maken. Is er niet van gekomen. Eeuwig zonde
PZC ken ik alleen Kristina. Maar die is niet mijn ding. Ander bodytype
Ik...
Deze recensie had ik eerder moeten lezen.
Allle toppers zijn al zo lang weg dat ik toch maar een nieuw meisje heb geprobeerd.
Andrea is knap met een mooi lichaam maar totaal ongeïnteresseerd. Noch niet eens een scam of klokkijkster, maar geen interactie.
Het is dat ze een mooi ichaam heeft...
Op kinky staat sinds kort een advertentie van Melany. Een mooie latina van 28 jaar
Mooi koppie en hele grote borsten.
Er staat dat ze ontvangt en escort doet. Heeft iemand er ervaring mee.
Ik ben vanavond geweest. Niet veel bijzonders ivm orthodox Pasen
Op 11 links zat een mooi jong meisje in het roze. Ze was erg bezig met haar telefoon dus ik ben niet naar binnen gegaan. Heeft iemand ervaring?
Vandaag Carla bezocht op 10R
Carla is een 25 jarige Moldavische met een mooi kopje en een normaal lichaam.
Ik denk vroeger een toplichaam maar een beetje slecht uit de zwangerschap gekomen.
Ze was vriendelijk maar erg passief.
Qua service voor mij de ondergrens
Pijpen en neuken matig. Wel...