Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Recente inhoud door Nees 1
Welkom op Girlsreview.nl
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
Vandaag 15 oktober deze bare/ gangbang bezocht. Was getest dus heerlijk spuiten in de gewenste gaatjes. Angela is een top dame! Heerlijk figuur, super leuk in omgang en iemand die het echt leuk vind. Max is ook een leuke vent met een goed gevoel voor humor.
Setting was perfect 7 man. De locatie...
Vandaag een afspraak met deze dame geprobeerd te maken. Een nette app gestuurd en mezelf voorgesteld. Na 3 uur wachten geen reactie. Een laatste poging gewaagd door even te bellen. En nog niks? Inmiddels 4 uur later…. Deze dame sla ik over. Best jammer want ik had er wel zin in.
Nog een keer bij Bonnie geweest…. WAUW! Er is al veel gezegd en geschreven over deze dame. Maar geloof me ik betaal niet zomaar 800 euro in een week tijd. Dit is me nog nooit eerder overkomen. Ze is iedere euro waard en ik kon de verleiding niet weerstaan.
De date was hemels… Weer 2 uur...
Afgelopen zaterdag 24-8 heb ik Bonnie bezocht. Het contact verliep vrij soepel via app. Na wat informatie over mezelf te hebben verzonden. Snel een afspraak gemaakt voor 2 uurtjes. Na een app dat ik voor haar deur stond. Kreeg ik een korte video van haar hoe ik haar appartement kon vinden. Erg...
Zat het geheel nog eens terug te lezen…. Van mijn eigen ervaring en daarvoor. En nu zie ik Nijmegen met tikkie 50. En Amersfoort gewoon tarief wat het was….
Beetje vreemd moar ze is zeker lekker!
Verder concentreer ik me weer op de events! Heb je 4 dames voor 130 ofzo. Dat 5 uur + hapje/...
Ben er gisteren ook geweest en kom op veel gangbangs. Door het hele land dus je kan zeggen dat ik wel wat ervaring heb of inzicht….
De dame deed het prima en ik kan me aansluiten bij het verslag van Sjomp.
Ze doet echt haar best om het naar je gemak te maken. En idd weinig is haar te gek. En...