Mocht je problemen ervaren met inloggen terwijl je eerder zonder problemen ingelogd was en er niks gewijzigd is aan je gebruikersnaam of wachtwoord? Verwijder dan even alle cookies voor deze site.
Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Richard's recensies
Welkom op Girlsreview.nl
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
Ik heb Claudia ook bezocht.
Niet moeders mooiste maar wel heel geil en gewillig.
Ze zegt altijd geil te zijn en had er nu zeker ook zin in.
Begin met diepe tongzoenen om alles op te warmen, daarna zakt ze af via de tepels en zuigt hem daarna heerlijk diep naar binnen.
Na een potje heerlijk...
Afgelopen week bij Ilse op bezoek geweest, was mijn eerste keer bij haar.
Vriendelijke ontvangst en een heerlijke intieme sessie, een echte GFE, alsof je sex hebt met je vriendin.
Volgende keer kom ik graag weer bij je langs Ilse!
Vorige week weer eens bij Fetish Katharina geweest.......HEERLIJK !!
Ik had vooraf een afspraak gemaakt, dat is echt nodig, ze is druk bezet.
Ondanks dat ik iets te vroeg was, werd ik hartelijk ontvangen, Katharina had al een geil plannetje klaar.
Ze had goed onthouden dat ik gek ben op latex...
Deze ochtend Anaïs bezocht.
Toen ik de eerste keer langs liep was ze zich mooi aan het maken in de spiegel.
Bij de 2e passage keek ze mij lief lachend aan en ik kon niet doorlopen.....
In haar hoge zwarte laarzen en haar zwarte laksetje zag ze er hemels uit.
Voor €50 mocht ik 15 minutennplezier...