Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Recente inhoud door Rocketman
Welkom op Girlsreview.nl
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
Ik betaalde in regio Limburg/Antwerpen 150-160€ /u voor een klassedame (priveontvangst of huis) in de periode 2006-2019.
Tegenwoordig betaal je dat voor een oostblokker.
Privehuizen zijn enkele 10tjes duurder geworden.
Een goede vlaamse in een privehuis is een zeldzaamheid geworden.
Degenen...
Niet de mooiste die ik ooit had bezocht (is al van 3-4 jaar geleden), maar ze is zeker niet lelijk, integendeel zelfs.
Gewoon een leuke meid die goedlachs is.
Bekijk mijn review over haar (ik denk het eerste bericht van deze topic).
Dat was echt een heerlijke dame.
Killer massage en o zo sexy.
Hetzelfde geldt voor de kleine Lisa (de bazin van Cozy). Lisa werkte niet meer bij Cozy, maar had ik enkel ervaren bij Mas Kardi.... Die was zo sensueel. De massage vond ik niet zo spannend, maar het intieme gedeelte wel.
Das echt zo een Franse systeem.
Ik ervaar die 3 eerste opties als een standaard basispakket en dat is ook al 235€?? Dat is echt prijzig voor een privehuis/massagesalon.
Geld vragen voor naaldhakken? wtf
Joyce ziet er trouwens wel leuk uit. Zou haar ook eens willen bezoeken, maar als je deze...
Weet niet of ik dit bij privéhuizen of privéontvangst moet plaatsen.
In Bocholt zijn er precies heel wat Zuid-Amerikaanse dames aan het adverteren op RL.
Zitten ze allemaal in hetzelfde complex?
Iemand ervaring mee?
Fay had daar 3 jaar geleden ook al gewerkt en mijn enige ervaring was van toen.
Aardige enthousiaste lieve vrouw kan ik me herinneren.
Bij de voorstelling sprong ze eruit door haar vrolijkheid.
Ik schat dat ze 1m62 is en slank gebouwd. Ik had me ook een beetje laten misleiden door haar pushup...
Wie kan zich Jill nog herinneren.
Die superknappe blondine die er werkte toen A1 nog op dat appartement zat.
Mn beste ervaring daar waren inderdaad Ilona, anouk van de Bampslaan, en nog zo Zuid-Amerikaanse (de naam vergeten)
Deze dame had nog gewerkt bij A1 massage toen ze nog op appartement zaten kortbij het CC v Hasselt.
Ik vond haar toen echt een geile ervaring. Hield er echt van om gebeft te worden. Heel strakke poes en echte een nymfo.
Zacht huidje had ze toen en pijpen dat ze kon.
Alleen moeten jullie niet...
Ik geef haar altijd een knuffel en 3 kusjes. Das het verste dat je kunt gaan bij haar.
Zij had volgens mij voor Feelings ooit ontvangen?? Ook alleen maar hier op het forum gelezen. Ik heb het haar nooit gevraagd en ik ken haar al sinds de opening in 2012 of zo..