Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Recente inhoud door Ruud336
Welkom op Girlsreview.nl
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
Helemaal glad en in no time: nat...... :cool::p
Gisteren bij Asha geweest. In een grote flat (dus redelijk anoniem) in Rdam Alexanderpolder heeft ze een kamertje bij een verhuurder die de deur open doet.
Vriendelijke, lieve zachte vrouw uit Kazachstan v 43 jr. Helaas is de communicatie echt een...
Gisteravond weer bij Si geweest. Zonder probleem afspraak kunnen maken en van een deels pijnlijk, deels erg lekker uurtje kunnen genieten. Ze hoeft maar naar mijn lijf te kijken en ze ziet waar de spanning zit. Ik vind het een gave!
Maar het is altijd weer het verdelen van de tijd tussen een...
Nee, zeker niet (te) oud. Ik vond haar een lekker lijf hebben en heb me prima vermaakt (enkele weken geleden al weer). De massage is redelijk en de extra's zijn oke. Ik miste alleen de passie en/of de geiligheid die het juist zo extra lekker kunnen maken. Ik denk dat het bij 1x blijft.
Si terug? Dan ga ik ook weer eens langs!
Gisteravond geweest en ze was in een verleidelijke bui. Ik was nog aan het uitkleden en zij zat al op de rand van het bed. 'Wat gaan we doen?' vroeg ze? 'Massage of spelen?' Ik twijfelde want was eigenlijk gekomen voor haar massage, die is voor mij echt...
Ja hoor, dat doe ik eigenlijk altijd. Daardoor mis je wel het voorstelrondje ... maar heb je zekerheid dat de dame waar je de kamer mee op wilt, er voor je is.
Als er naast Panda en Sara nog nieuwe aanwinsten zijn, lees ik het ook graag :)
Dank je Flip voor de tip, Panda is door jou goed beschreven. Bijna wat verlegen maar erg aantrekkelijk! Zoent uitgebreid maar pas nadat afspraken over wat extra's zijn gemaakt , nog zelden met een Thaise meegemaakt (+ Eur 60 voor het hele pakket)!
De massage zelf is niet echt top, daar zijn...
Inderdaad Rider, Si, altijd goed voor een leuk uurtje! Of voor de massage of voor haar andere kwaliteiten :-). Hoog tijd dat ik ook weer een keer naar Zoetermeer ga!
Prima salon, al heel wat jaartjes. En met Si en Sara zowel massage als ander vermaak van hoog niveau. Andere dames ken ik niet maar ik vermaak me prima bij S & S.
Na een aantal keer bij Si te zijn geweest, dit keer Sara (met een 'r') bezocht. Prachtige en vooral heel vrolijke vrouw. Zelfs op het eind vd dag (21:00)! Klein van stuk maar wel de perfecte proporties.
Een heerlijk relaxed uurtje gehad. Vond het met zo'n lijf toch wel weer eens lekker om voor...
Helaas helemaal mee eens PickleRick! Wat je zegt waardeloze massage. Ze is niet onaardig, zeker niet, de ruimte is oke, de locatie ook maar de sessie zelf? Ik zeg: "niet doen". Dacht nog dat het aan mij lag :)
Geen extra's genomen, was niet waar ik voor kwam. Dan beter ook niet te veel geld meenemen ;-).
B.t.w.: een collega v Si wist mij enkele weken geleden te vertellen dat ze wel een vergunning hebben voor meer dan een massage. Misschien kan een liefhebber van meer... dit toch eens goed uitzoeken.
Na lang alleen meegelezen te hebben, nu ook mijn bijdrage aan deze ervaringen-site. Ik was ooit Hookers-user dus dit voelt als bekend terrein.
Bij Si langs geweest n.a.v. eerdere recensies over haar massage-skills. Daar had ik nu vooral behoefte aan. En gelukkig, die skills waren uitzonderlijk...