Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Recente inhoud door twofiveboy
Welkom op Girlsreview.nl
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
Giedward heeft in zijn verslag naar Melissa gerefereerd. Dan mag er toch erover aangehaakt worden toch? Ongeacht haar leeftijd, qua service kunnen andere dames wat van leren?
Reageerde Melissa een beetje sportief op? Ze is mij to-go dame daar. Soms wil ik een andere dame kiezen. Maar ze zit altijd tactisch voor de deuropening op de bank.
Claudia is een topper. Ik bezoek haar (bijna wekelijks) al 15 jaar. Zij laat meer toe als ze jou beter leert kennen.
In het weekend ontvangt zij op ONS 4B. Gelukkig maar. Want ik vind dat hoekpand helemaal niks.
Een paar weken terug op de zondagochtend langsgeweest rond een uur of 10.
Ik trof daar alleen Maya aan. Ik vermoed dat ze Marrokaans is. Met een dikke accent. Maar claimt Frans te zijn. Goeie set dikke tieten. Maar het pijpen en neuken was waardeloos.
Voor Covid had ik vaak een Caroline (ze sprak haar naam op zn Engels uit). Tovert deze Caroline toevallig een kommetje uit haar handtas waarmee ze haar poesje wast?
Ik bedoel die grote kamer in de kelder. Die spiegel loop over de hele breedte van de kamer. Melissa zei dat Ellen had geklaagd over de vieze vingerafdruk die achterbleven.