Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Recente inhoud door Wandelaar666
Welkom op Girlsreview.nl
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
Ze heeft zeer kort geblondeerd haar, ik denk van dominicaanse afkomst of in ieder geval Zuid Amerikaans.
Met kleren aan ziet er nog wel ok uit, maar met kleren uit voor mij echt wat minder.
Niet gepijpt, het begon al bijzonder...
Bij Doggy style hield ze haar rug bol en bij missio ging er...
Nieuwe Roemeense Dame, 21 jaar erg lang zwart haar.
Ze is nu een maand ongeveer werkzaam.
Ik heb er een goede ervaring mee gehad, pijpen deed ze in hoog tempo maar zeker niet verkeerd en de sex was goed.
Chantal is 26 lentes jong tellende latina uit de Dominicaanse Republiek en is hier sinds 4 maanden, maar ik kwam nog geen recentie van haar tegen.
Ze heeft een erg mooi figuur met serieus grote tieten en een heerlijke latina kont.
Het pijpen was goed, wel wat kort maar dat maakte meer dan goed...
Carina is voor mij een van de toppers van de straat.
Lekker dansen waarbij ze je al heerlijk opwarmt, daarna zeer diep pijpwerk (helaas altijd met condoon) en fantastische sex. Ze kan echt heerlijk terugstoten als je doggy met haar doet.
Haar kont is echt geweldig en doet me erg denken aan...
Aila of Ayla, ze komt uit Venezuela en ze is hier sinds 2 maanden ongeveer. Ze zit meestal in de dagshift en avond shift.
Ze zit meestal op 30K3 en vandaag op 30K1
Het is echt een mooie meid om te zien, mooie borsten, maar helaas geen echte latina kont.
Ze heeft piercings in beide tepels en...