Recensie Isabela, Mortsel 5,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
15
13/01/25
18
6
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Pijpen zonder condoom
Gesproken taal
Engels
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Zuid-Amerikaans
Leeftijd
25-30
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
D
Lengte
1.50 m - 1.60 m
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
15 minuten
Dag
Woensdag
Link naar advertentie
https://www.redlights.be/prive-ontvangst/dames/isabela-484043822.html
Totale kosten (in euro)
60
Omwille van tijdsgebrek én een enorme zin een kort maar krachtig bezoekje gebracht aan Isabela. Het is absoluut het héél lieve meisje van op de foto's.
Ze tongzoent graag en zalig en wordt helemaal gek als je met haar malse naturelle borsten speelt.

Door de korte date was er weinig teasen aan, maar meteen vol vuurwerk.
Absoluut herhalingsgevaar.
 
Vandaag Isabela ook bezocht, tenminste dat dacht ik...

Gisteren een afspraak gemaakt, door haar bevestigd en het adres gekregen. Toen ik al in de auto zat, vertelde ze mij (dus heel kort voor de date) dat ze al een afspraak met een andere klant had. Ze gaf aan dat ze hier niets aan kon doen omdat een 'telephone operator' haar afspraken regelt. Verdere details laat ik achterwege, maar het hele gesprek was heel warrig en vaag. En laat ik met mijn tweede simkaart ook een ervaring hebben die ruikt naar onbetrouwbaarheid (afspraak maken, adres geven en daarna helemaal niets meer laten horen).

Succes en veel plezier voor degenen die er wel in slagen bij haar te geraken, maar reken je vooral niet rijk als je een afspraak hebt gemaakt...
 
De link in de startpost is de juiste en deze is alleen online als ze ook daadwerkelijk werkt (vaak vanaf 13:00 's middags).

Ik heb haar uiteindelijk niet bezocht en ook geen andere dame. Ik zat al in de auto en we waren een afspraak overeengekomen. Vandaar dat ik haar dacht te gaan bezoeken. Maar omdat zij op het laatste moment heel nonchalant afzegde (nadat ik haar om een bevestiging van de afspraak vroeg, anders had ze niets laten weten en stond ik voor een gesloten deur), heb ik haar nooit ontmoet.
 
Got an appointment via WhatsApp. It was her who managed her appointment atleast in my case.
The house is easy to find, however not so discreet in my opinion.
Anyways in 1 mins after reaching she opened the door and I was quickly in her bedroom and undressed . She is bold and immediately started to kiss. It was fireworks, she just explodes if keep the tongues in each others mouth. I think it really turns her on.
Very nice soft breasts and indeed she likes it when you play with them. Blowjob was good, wet and deep (of course depends on the size I guess, mine is about 16cm and she could take it completely). After a while I could resist to put my little guy in her vagina. It is nicely tight and not loose like most of the hookers.
Fucked her in few traditional positions nothing fancy, she makes eye contact as much as possible. I could not resist in doggy, in seconds I exploded. All went natural and smooth without awkwardness or hesitation.

Risk of repetition: 100% (atleast in my case)
 
Terug
Bovenaan Onderaan