OnlyFans wordt mogelijk verkocht voor 8 miljard dollar

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Dee Lick

Vaste klant
178
07/04/24
404

OnlyFans is nu nog in handen van een Brits bedrijf, en die zijn al preuts, maar mogelijk gaat het nu naar een Amerikaans investeringsbedrijf. Mogelijk een kans dat het dan nog preutser gaat worden.
 
Alle grote porno bedrijven zijn amerikaans. Ze hebben al heel veel technologie gepushed om meer geld te verdienen. Ik betwijfel of dat hun nationaliteit de rede zal zijn tot preutsheid.

Ik zou eerder schrik hebben van return on investment, zeker bij zo'n bedragen.
 
Tijd voor de enshittification, volproppen met advertenties etc. en zo hard mogelijk alle gebruikers uitknijpen.

Met mogelijke uitzondering als het in handen komt van iemand die zorgt dat de aandelen niet publiek verhandeld worden.
 
Vorige week de introductie bij Google I/O gezien van Veo3.

Dat is al zover dat het heel lastig wordt om daar tegen te concurreren.

Over een paar jaar schrijf je zelf je verhaal en genereert AI verder alles. Dan hoef je niet naar zo een dame te gluren op OnlyFans maar kies je alles zelf uit.
 
Terug
Bovenaan Onderaan