WHEM Lisette/Tijgertje, Leeuwarden (Stadskanaal)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Volgens mij is dit Sofia (werkt bij Venuz in Veeningen). Eerder werkte ze bij club Luxoria. Ze ontvangt af en toe in haar camper bij de visvijver (meestal dinsdag). Ze adverteert inderdaad op SJ.
Hoi nee Fred die jij beschrijft is "Christina" althans hoe zij zich nu noemt.

En tijgertje is trouwens wel erg lastig te bereiken. Ze reargeert nergens op,
 
Hoi nee Fred die jij beschrijft is "Christina" althans hoe zij zich nu noemt.

En tijgertje is trouwens wel erg lastig te bereiken. Ze reargeert nergens op,
Christina staat momenteel ook op SJ. Ze heeft eerder dit jaar op dinsdag en woensdag in club Luxoria ontvangen, ook onder de naam Chistina. En Chistina ontvangt volgens de Kinky website in Leeuwarden onder de naam Lisette.

 
Alice en Antoinette zijn 2 verschillende vrouwen. Beide adverteren ze op sj en ze spreken beide alleen af bij de visvijver in drouwenermond. Dat is een plek waar het afgelopen jaar best druk was met betaalde dames. Zo was ook Sofia , Suus en Jovanna daar regelmatig,
Tijgertje is daar ook zeer regelmatig, al deze dames zijn regelmatig aanwezig maar zoals aangegeven, het zijn allemaal unieke dames dus niet dezelfde vrouw met meerdere namen
 
Terug
Bovenaan Onderaan