Algemeen BDSM Nederland

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Tja en dan ook nog chemie hebben met dame die je niet kent... vastgebonden worden, kans op beroving of geen goede sessie is mega
Niet als je een meesteres neemt die al lang dit werk doet, maar daarvan werkt ruim 90% via een huis of raam. Ik heb zelf wel BDSM-fantasiespellen gedaan met vastbinden in een privehuis en dat is net zo prima als in een hotel. Ik ken wel 1 dame die dit kan doen, maar die kost 450,-/uur. Wel verdomd goede sex; ze is lekker…oh nee laat maar …. niet NL (als die eis er niet is, wordt het een stuk makkelijker)
Misschien deze dame. Is wat ik begrijp betrouwbaar. Beheerst het spel van vastbinden. De vraag is of ze rollplay doet? Zij heeft een locatie (dus dat scheelt hotelkosten)? Maar ja, wel 300/u.
 
Laatst bewerkt:
Die is vd keiharde sm
Oei dat is denk ik iets too much voor onze goede nieuwe vriend.

@Blackyblacky: is er een specifieke reden dat je een dame wilt die Nederlands spreekt of is dit gewoon het gemak van de taal gedurende de afspraak? Het kan zijn dat je toch ergens water bij de wijn moet doen.
Ik ken een dame die de agenda beheert van dames hier in NL; maar spreken allemaal Engels. Ik zou wel jouw wens met haar kunnen bespreken qua invulling, maar jij moet dan bereidt zijn om Engels te spreken.
 
Nog een mogelijke optie voor @Blackyblacky : de Antwerpse Mrs. Athena.


Zelf geen ervaring mee, maar ze werkt samen met Mrs. Manouk en is dus zeker betrouwbaar.

Maar ook hier zal bij de "voorspel/seks"-wens de "seks" wel weggestreept moeten worden.

Zo, nu hebben we wel genoeg suggesties gedaan en mag Blackyblacky zelf op onderzoek uitgaan. We kijken uit naar het vervolg, houd ons op de hoogte!
 
Nee dat klopt,
Maar een leuke wens kunnen we toch wel honoreren hier.
Kleine moeite…..
Het is al bijzonder dat hij dit hier wilt delen; vele deuren zijn al dicht gegooid voor hem en toch probeert hij het weer….
Mijn filosofie is simpel..elke dag minimaal 1x iemand anders helpen of iets goeds doen. De wereld is vol met egoïsten en azijnzeikers.
Dit platform is bedoeld om te delen (en helpen)
 
We wachten af tot onze goede vriend zelf nu reageert.
Gezien onze adviezen aan @Blackyblacky heb ik zojuist een afspraak gemaakt met een leuke dame voor morgen. Ze is in AMS en adverteert met een GFE met een randje. Daarmee bedoelt ze spanken, nipple play en kaarsvet. Foto's zijn leuk. Nog geen reviews hier over haar, maar waag de gok.
Ik heb haar vanmiddag een script gestuurd voor een klassieke roleplay. Zij is een Oost/Europese spionne en ik een succesvolle zakenman van een ruimtevaartbedrijf met satellieten. Zij moet mij de info ontfutselen op welke manier dan ook. Ik heb haar 2 scripts gestuurd. De 1ste onze ontmoeting in de bar van een gerenommeerd hotel. De 2de als ik op de deur van haar hotelkamer klop en een mogelijke aanzet tot vervolg. Ben benieuwd. Ik ga het zeker hier delen, maar kans is groot onder 'priveontvangst Noord Holland'. Tot later!
 
Laatst bewerkt:

Heeft iemand hier ervaring mee?
 
Ik start dit berichtje met een tikkeltje onzekerheid omdat ik weet dat niet iedereen deze uhm ja bijzondere aparte kink heeft.
Alleen ik heb nu eindelijk het geld bij elkaar, zon 700 voor een hotel kamer en een escort.

Alleen ik vind het heerlijk eerlijk, toch vrij lastig. Er wordt zoveel geadverteerd en escort bureaus willen niet in mijn fantasie meegaan.
Daarom hoop ik dat ik hier verder kom, ik hoef geen reacties als in is dit wel verstandig maar ik hoop dat jullie misschien aanraders hebben.

Ik ben op zoek naar een Nederlandse escort die mij weet te manipuleren met voorspel/seks en steeds meer mijn verstand weet weg te werken.
Ik steeds minder oplettend wordt en ze me uiteindelijk zover heeft dat ze mij zonder tegenwerken kan vastbinden en waar ik denk dat het bij de seks hoort.
Daarna veranderd ze in een dominantere persoon en besteld ze roomservice op mijn kosten, maakt ze eventueel foto's van me en maakt me chantabel of spit mijn telefoon door. Neemt eventueel nog een bad waar ik maar machteloos en vastgebonden op bed leg en machteloos mot toekijken hoe zij vrij spel heeft.

Vervolgens aan het eind fluistert ze in mijn oor succes met loskomen schat, anders maakt de schoonmaakster je wel los morgenochtend.
Het is een aparte fantasie i know, ik hoef geen kinkshaming of iets maar ben serieus op zoek naar een escort die dit zou kunnen en willen.

Dan ben ik echt op zoek in de hoek van:
Nederlands
Tussen de 25 en 40 ongeveer
En een beetje het gfe uiterlijk

Ik hoop dat jullie mij verder kunnen helpen, jullie zouden me enorm helpen!

Blacky
Probeer Kinky Ellen, Intiem zit er niet in pijpen wel.Zij houd wel van dit soort dingen is Nederlands en heeft ervaring met langdurige bondage.
 

Heeft iemand hier ervaring mee?
Nee, maar de foto van het gezicht is sterk bewerkt. Dat komt op mij niet heel betrouwbaar over.

Ook het feit dat deze "meesteres" intiem aanbiedt en haar, zeer magere, collectie aan attributen bij Temu vandaan komt stemt mij niet erg hoopvol
 
Beste lezers,

Ik ben heel.erg nieuwsgierig naar het ervaren van een echte BDSM sessie in Amersfoort of Almere. Echter kan en wil ik geen marks die langer als een uur blijven zitten. Ik ben een liefhebber van spanking, bondage, cbt, nippleplay, Electro. Echter kan dit? Of zit er altijd een risico in. Ik heb daar geen ervaring mee maar wil voorkomen dat ik achteraf dingen moet uitleggen. Ik hoor graag jullie ervaringen.

Ook qua anonimiteit, hoe zit het met camera's. Foto's etcetera?

Groet
 
Ik ben een liefhebber van spanking, bondage, cbt, nippleplay, Electro. Echter kan dit? Of zit er altijd een risico in. Ik heb daar geen ervaring mee

Je bent een liefhebber van spanking, bondage, cbt, nippleplay, electro maar je hebt er geen ervaring mee? Dat snap ik niet zo goed.

Anyway. Spanking kan zonder sporen als het juiste type slagwapen gebruikt wordt. Bondage idem als het juiste type touw gebruikt wordt. CBT, geen idee, hou ik niet van. Tepelspel laat geen zichtbare sporen na (tenzij je wonden gaat toebrengen). Electro, nooit gedaan, vind ik eng.
 
Laatst bewerkt:
Beste lezers,

Ik ben heel.erg nieuwsgierig naar het ervaren van een echte BDSM sessie in Amersfoort of Almere. Echter kan en wil ik geen marks die langer als een uur blijven zitten. Ik ben een liefhebber van spanking, bondage, cbt, nippleplay, Electro. Echter kan dit? Of zit er altijd een risico in. Ik heb daar geen ervaring mee maar wil voorkomen dat ik achteraf dingen moet uitleggen. Ik hoor graag jullie ervaringen.

Ook qua anonimiteit, hoe zit het met camera's. Foto's etcetera?

Groet
Als je naar een professional gaat op een professionele locatie, hoef je je om privacy geen zorgen te maken. Hun reputatie is voor hen té kostbaar om die voor 1 klant te grabbel te gooien.
Je terughoudendheid op dat vlak snap ik wel. Ik zou daarom ook niet snel naar een dame gaan die thuis ontvangt en al helemaal niet als het een onbekende dame is.
Blader gewoon even door de reviews heen en dan vind je vast wel wat je vindt
 
Iemand ervaring met deze Mrs, kon er niks over vinden op het forum

 
Met een Meesteres moet er een wederzijdse klik zijn, SM is een spel van wederzijds vertrouwen. De Meesteres bepaalt hoe de sessie gaat verlopen, het is geen verzoeknummers aanvragen bij haar.
 
Terug
Bovenaan Onderaan