Algemeen Suriname, Paramaribo

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
1. Club Diamond , H.J de Vriesstraat - zijstraat van de Wilhelmina straat

Als je eerst gewoon wat wilt rondkijken zou ik vrijdag / zaterdag /zondag gaan rond een uur of 12-1. Club opent al om 10 uur maar dan is het nog best leeg. Kom je om 12 uur aan tref je een volle tent aan : Venezolanen , cubanen , colombianen , dominicaanse republiek.

Sommige dames zijn echt 9/10 en 10/10 qua looks. 100 procent dat deze dames als high class escort zouden kunnen werken als ze toegang krijgen tot europa of 500 euo per uur zouden kunnen vragen voor priveontvangst a la kinky / sexjobs.

Er zijn vip secties / hokjes maar daar mag je alleen in als je fles whisky van de club koopt ( ~ 100 euro ) daar kan je chillen met de dame en eventueel voor 1250 srd een lapdance / striptease krijgen. Dame komt naakt op je dansen en twerken en je mag lekker in haar billen en borsten kneden.

9 van de 10 kunnen alleen spaans dus communicatie gaat via je mobiel met google translate ( text ).

Niet bang zijn , gewoon google translate van engels naar spaans : '' Hey , I think you look pretty cute , Can I buy you a beer maybe and hang out with you for a while ? '' Grote kans dat ze ja zegt , ff 200 srd ( 4 euro ) voor een biertje en je gaat met haar in een hoekje zitten / staan terwijl ze een dansje voor je doet of tegen je aan komt schuren. Dan communiceer je door met haar via google translate wat de dame allemaal aanbiedt.

De prijs is altijd 50 USD / 2000 SRD en 250 SRD kamerhuur voor 30 minuten
De dame kan je in feite ook niet oplichten want als je naar de kamer gaat met haar kom je langs een kamerbeheerder en hij zegt zelf tegen je wat de prijzen zijn. Je betaalt het geld aan hem , deze controleert het geld als het echt is en geeft dit vervolgens aan de dame samen met een sleutel en wat handdoeken.

Uitzondering : Er zijn ook dames die in club Diamond zelf wonen. Club diamond is na de verbouwing en verhuizing vanuit de antondrachten weg compleet omgetoverd tot een club / hotel achtige gebeuren. Echt een gigantisch gebouw. De dames die daar wonen betalen wekelijks 250 usd aan de clubeigenaar en hebben dan ook een eigen veel ruimere kamer die volledig is ingericht als een woonruimte ( denk aan een kleine studenten studio ) Als je met zo een dame naar de kamer gaat betaal je de kamerkosten van 250 srd niet , alleen de 50 USD.
Je weet van te voren niet wie een eigen kamer daar heeft , het wordt ook niet op prijs gesteld als je dit gaat lopen vragen daar - doe dit vooral ook niet. De dame zal zelf aangeven als zij een eigen kamer daar huurt of gebruik zal maken van een afwerk kamer.

Diensten : De dames bieden standaard pmc en nmc aan. Sommigen doen beffen / rimmen / feet fetish / zoenen , dit bespreek je uiteraard op voorhand middels google translate en wees hierin super duidelijk alsjeblieft. Als je eenmaal op de kamer bent en het blijkt dat de dame een bepaalde handeling niet wilt uitvoeren wat jullie hadden besproken , ga door zonder die betreffende handeling , loos je zaad en kies de volgende keer gewoon een andere dame.

Ik heb er nooit zelf om gevraagd maar zover ik weet bieden de dames geen nzc en pzc aan. Althans , die kans zal klein zijn in de club tenzij je misschien met euro's gaat lopen zwaaien wat ik nooit doe en ook niet aanraad.

Als de date naar wens was kan je om hun nummer vragen om zo in contact te blijven op welke dag en tijd zij weer aanwezig zullen zijn voor een 2de date. Soms mag je ook op bezoek gaan bij hun , in hun appartement of hun ophalen thuis en een short time motel huren. Liefst gewoon in de club , al dat andere kan je doen als je suriname al een beetje kent - zelf kunt rijden daar - de lokale straattaal een beetje kent ( sranan tongo ) en op de hoogte bent van de lokale normen en waarden.

Als je de club verlaat zijn er 2 -3 security guards bij de uitgang die je zullen vragen om een vrijwillige donatie voor hun ' tip box ' Je moet altijd een bedrag in hierin stoppen ( 50 srd - 100 srd ) Het niet willen doneren getuigt van zuinigheid en krenterigheid , vooral als je blank bent. Je betaalt geen entree dus drop gewoon een kleinigheid voor die jongens , je weet maar nooit wanneer je hun nodig hebt en dan wil je hun wel aan jouw kant hebben.

Diamond is the place to be omdat het aanbod het grootst is maar belangrijker nog , het is super veilig. Eigen grote goed verlichte parkeerplek , voldoende security guards en amper tot geen ruzies met bezoekers onderling.

2. Club El Molina -/ Hoek dr sophieredmonstraat en wanicastraat


Veilig , ook mooie lekkere dames , niet zo groot als diamond , heeft een eigen vip afdeling afgeschermd voor lapdances en stripteases ( 1250 srd ) , wederom 50 usd en kamerhuur kosten.


3. La pinha - Cornelis Prinsstraat -/ zijstraat kwattaweg

Je kan een kijkje komen nemen , werkt hetzelfde als diamond , alleen afwerkkamers , hier wonen geen dames. Kamerhuur is per 30 minuten iets duurder en wederom 50 usd voor 30 minuten.

4. Club Manilla - Zwartenhovenbrug straat -/ Molenpad

Nummer 4 , vergeleken met de eerste 3 heeft deze de meeste ghetto karakter eigenschappen. Vaak ruzies , vaak schoten gelost. Ik ga er verder niet op in omdat ik de plek ook niet kan aanraden.

Heb verder weinig ervaring met lokale dames omdat die mij niet zozeer aantrekken in betaalde sex context. Hiv is sterk aanwezig in suriname en de kans dat je iets oploopt in suriname is groter bij een lokale chick , dan een chick die je zou neuken in een club.

Ik ben er 2 x per jaar voor +- 8 weken per bezoek , per bezoek doe ik ongeveer 25 latina's waarvan ik nog steeds een paar leuke mobiele nummers heb en nog steeds leuk contact mee heb. Sommigen zijn permanent teruggekeerd naar hun eigen land , sommigen reizen op en neer ivm visum.


Als je vragen hebt mag je altijd een dm sturen en zal adviseren daar waar mogelijk.

Mvg ,
 
Terug
Bovenaan Onderaan