Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenJe gaat echt genieten. Veel plezier.Is alleen voor members.
Ondertussen afspraak met Micky gemaakt![]()
Wat is TCC? Vind daar niks over op GoogleBij TCC ook een interessante nieuwe dame. Liv heeft daar nu nieuwe erg spannende foto's.
Kolere piper is 1.83Twee nieuwe dames bij Vialet. Piper (briljante naam) en Jasmine.
1.10 als je het lief vraagtKolere piper is 1.83![]()
Ah, zij komt van Upclass toch?Bij TCC ook een interessante nieuwe dame. Liv heeft daar nu nieuwe erg spannende foto's.
@Spaanse spits hoe heette zij daar dan?Ah, zij komt van Upclass toch?
Liz als het klopt, is wel van een paar jaar geleden. Ik ga het navragen.@Spaanse spits hoe heette zij daar dan?
Er staat "zoenen"Niet bij alle dames hoorje kan op de site per dame zien bij de handelingen of ze er extra voor vraagt.
Er staat "zoenen". Dat kan discussie geven dat het niet om "tongzoenen" gaat.
Volgens mij is ze vrij nieuw. Mooie dame inderdaad en ze heeft nog haar eigen foto's op haar profiel staan dus nog geen Vialet fotograaf fotoshoot gehad. Meestal zijn de eigen foto's leuker vind ik aangezien ik niet zo te spreken ben over de huisfotograaf. Ze heeft wel al wat reviews bij haar profiel maar die zijn bij alle dames goed denk ik, aangezien Zoë ze eerst goedkeurt voordat ze online komen.Iemand al ervaring met Jasmine van Vialet? @SamBok jij misschien?
Moet zeggen dat ze me eerder nooit echt was opgevallen op de site maar gister klikte ik haar profiel aan en ze is toch wel erg mooi.
Alleen als je een account hebt dan kun je de foto's zien. Van de mystery model ziet niemand foto's. Vermoedelijk is dat momenteel de enige dame.Je moet waarschijnlijk inloggen met een account om die foto's te zien? Ik zie ook die mystery model daar. Heeft iemand daar ervaring mee? Is het alleen die ene die op de website staat? Of zijn er daar meer van? Zie wel andere recensies van mysterie models hier op girlsreview
Ik denk niet dat Sofie gestopt is, tenminste als je Sofie bedoelt de blonde dame. Ik heb vier of vijf weken geleden nog een date met haar gehad. Ze staat alleen niet meer op de website.Volgens mij zijn er nu 2 mystery models. Bo en Sofie. Of misschien is Sofie gestopt. Ik weet het niet zeker.
Mocht het toch niets worden als escort dan zou ze ook nog als fotograaf bij Vialet aan de slag kunnen gaan.Volgens mij zijn er nu 2 mystery models. Bo en Sofie. Of misschien is Sofie gestopt. Ik weet het niet zeker. Die nieuwe Demi lijkt me ook interessant. Wel erg jong nog maar ze ziet er leuk uit.
Die Demi ziet er zeker goed uit, maar met 21 jaar inderdaad erg jong. Kreeg spontaan zin om te boeken (niet gedaan overigens).Volgens mij zijn er nu 2 mystery models. Bo en Sofie. Of misschien is Sofie gestopt. Ik weet het niet zeker. Die nieuwe Demi lijkt me ook interessant. Wel erg jong nog maar ze ziet er leuk uit.
Demi is erg mooi inderdaad. Ik vermoed dat de leeftijden van de dames niet allemaal helemaal kloppen. 21 kan zeker ook 23 of zelfs 24 zijn. Een wat jong ogende dame word vaak wat jonger geadverteerd. Zeker als er vraag en weinig aanbod in een bepaalde leeftijdscategorie is. Heb ooit eens een dame gehad (niet Vialet) die me dit zelf vertelde. Ze vierde 3 keer haar 27e verjaardag bij dat bureauDie Demi ziet er zeker goed uit, maar met 21 jaar inderdaad erg jong. Kreeg spontaan zin om te boeken (niet gedaan overigens).
Het zijn vaak relatief jonge dames die als escort werken, dus een stuk jonger dan mijzelf zijn ze dan al snel. Voor mezelf hou ik ongeveer 25 jaar als ondergrens aan, maar nu begon ik toch wel te twijfelen.