WHEM Sarah (vh Melanie) Tilburg

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Voormalig lid 20019

Vaste klant
115
27/12/22
27
Hallo collegas uit het zuiden,

Heeft er iemand ervaring met deze dame, nu heb ik een vermoeden dat ze niet Nederlands is door dat 1 van de foto's een stop contact heeft die niet heel Nederlands oogt maar door foto kwaliteit kan ik dit net niet goed bevestigen.

Vandaar de vraag of er ervaringen zijn, voor we de trio van 3u maken.

 
Hoi collega,

De laatste foto's (bad kleding)zijn de zelfde als lisa uit alkmaar. Prijzen zijn ook het zelfde. Daar schreef ze half Nederlandse en half Marokkaanse. Dus mogelijk de zelfde knappe dame naar mijn inzicht.

Wel whatsapp contact gehad vorige week, toen regeerde ze maar nu blijft het bij 1 vinkje helaas.

Ze heeft ook in Antwerpen gezeten daar is ook ee topic van.
 
ze kon niet ontvangen en stelde een cardate voor.
Ik gaf aan dat ik 350 euro voor een cardate wel veel vond.
Ze antwoordde dat ze naar 250 euro kon zakken.
Ik weet niet wat ik hier van moet denken.
Zouden er wandelaars zijn die deze bedragen neertellen??
 
ik heb nog wel app-contact gehad, maar ze kan nooit ontvangen. Een cardate voor dit geld is belachelijk en om bij deze prijzen ook nog eens een hotelkamer te moeten betalen, gaat mij te ver. Misschien iets voor een alleenstaande wandelaar die haar thuis uit kan/wil nodigen?
 
Terug
Bovenaan Onderaan