Vandaag ook Johana kunnen kiezen. Ik keek ernaar uit omdat ik probeer om zoveel mogelijk de nieuwe aanwinsten te kiezen. Op de parking aangekomen vreesde ik dat het niets zou zijn want er stonden al drie auto's ... Toch maar bij het binnengaan direct gevraagd naar Johana en ... ze was beschikbaar.
Ze heeft blind lang haar dat gebonden is in een staart, een mooi gevormde natuurlijke boezem met een c-cup en een dito lichaam dat ongeveer 35 jaar oud is. Zeer vriendelijk maar alleen Spaans ... en dat is een probleem voor mij. Ik verstond er bijna niets van. Spijtig.
Zoals gebruikelijk in dit huis eerst een wasje. Op de kamer aangekomen ging zij zich even verfrissen (snel) waarna we konden beginnen. Het voorspel start met uitgebreid tongen. Dat doet ze echt als de beste: zuigen, beetje bijten ... echt sensueel en niet wild zoals sommigen. Klaarblijkelijk vond ze het zelf ook fijn want ze ging er toch een heel tijdje mee door, ik klaagde (=voorkeursvervoeging t.o.v. kloeg

)niet.
Dan zakte ze af naar mijn middel om een fijne sensuele pijpbeurt te geven waarbij mijn ballen ook uitgebreid aan bod kwamen. Tegelijk neep ze occasioneel in mijn tepels, alsof ze kon raden wat ik wou. Spijtig dat ze niet zo ging liggen dat ik tegelijk met haar borsten kon spelen of haar kon vingeren ...

Tijdens het pijpen vroeg ze (hoe kan dat tegelijk met het pijpen??

) of ze me anaal moest stimuleren. dat moest ze geen twee keer te vragen en ze voegde de daad bij het woord: drie vingers in een condoompje en floep. Ook dit deed ze zeer rustig zodat ik er optimaal van genoot.

Na een tijdje wou ik haar poesje wel eens likken en draaiden we zo dat dit mogelijk werd. Ik kon haar vrij likken, mijn (twee) vingers voorzichtig in haar poesje steken en lichtjes vingeren. Ze werd vrij snel nat en (fakete) een klein orgasme. Toch fijn.

Ondertussen was ik zo geil geworden dat ik wou klaarkomen. Ik trok mezelf af op haar borsten, en hiervan was ze verbaasd. Ze vroeg me immers of ik niet wou 'ficken' maar ik wou echt snel klaarkomen, de drang was te groot. Op zich wel spijtig dat ik ze niet heb geneukt, maar ik ben geweldig klaargekomen op haar terwijl ze in mijn tepels neep (=voorkeursvervoeging t.o.v. nijpte) . Mooi hoopje zaad dat ze zorgvuldig verwijderde met natte doekjes.
Ik was voldaan en dacht dat het gedaan was, maar ze vroeg of ik nog een massage wou. Natuurlijk!


Ze gebruikte daarbij de betere technieken, waarbij ze ook de oren en het gezicht niet vergat. Zelden meegemaakt. Ook dit duurde toch iets langer dan verwacht. Daarna nog even naast elkaar gelegen en het leek alsof ze niet wou stoppen, maar mijn tijd zat erop. Ik moest terug gaan werken!
Afscheid genomen met een dikke zoen. Ze blijft nog een tijdje (als ik het goed heb begrepen) zodat jullie toch nog even de mogelijkheid hebben om van haar te genieten. Doen zou ik zeggen.

