Heb Veronika tot op heden driemaal bezocht en blijf het een interessante vrouw vinden.
Zoals eerder aangegeven is zij aangekomen en komt haar fysiek op dit moment niet overeen met de foto's die zij in der profiel heeft staan.
Het is wel echt een aantrekkelijke vrouw die ook nogal pienter is om 't zo te zeggen, je kent echt met der praten maar moet wel zeggen dat het soms toch wel echt op zo een know-all lijkt die alles beter denkt te weten, das niet slecht maar is wel iets om te onthouden.
Zo ging ze bijvoorbeeld alle drie de keren dat ik haar heb bezocht mij proberen te overtuigen dat ik mogelijk Oost Europese roots heb omdat ik volgens haar Oosters lijk, lachen voor een keertje maar daarna ken 't een beetje vervelend worden.
Wat ik me nog goed ken herinneren is dat mijn eerste keer dat ik haar bezocht ze letterlijk ging kijken of ik aanduidingen heb van SOAs, dit gaat terug naar hierboven, ze denkt dat ze met een blote oog inspectie van 5-10 seconden, zonder sterke verlichting, ken zien of je iets hebt, tja, wat zal ik zeggen? Kennelijk valt ze anders niet inslaap als er een gozert is geweest die ze niet heeft geïnspecteerd? Heel interessant allemaal.
Maar eerlijk is eerlijk mannen, deze dame kan pijpen als de beste en ik heb maar één dame naast haar meegemaakt over de vele jaren heen die het zo goed doet dus ken niet helemaal beslissen welke van de twee beter is, kortom; ze is echt goed.
Dan het stukje intiem, heb nu drie keer meegemaakt dat zij dit zo kort mogelijk probeert te houden, ben iemand die echt moeilijk klaarkomt dus als ik wil afronden heb ik wel echt stimulatie nodig om 't zo te zeggen, maar 't lijkt er op dat zij je ~10 minuten geeft waarna je pecht hebt, zelfs als er dikwijls tijd over is.
Is het te pijnlijk? Denk 't niet, dame is elke keer zo nat als dat het kan en ik merk toch écht wel dat ze geniet dus denk persoonlijk dat ze een draaiboekje heeft die ze probeert te volgen, das prima maar dit ken de ervaring een beetje drukken voor mannen die iets meer moeite nodig hebben.
Als je niet te kritisch bent met die mismatch tussen haar huidige fysieke staat en haar foto's zou ik der zeker aanraden, ze is ook niet iemand die strikt op de klok kijkt maar tis wel jammer dat ze niet helemaal ingaat in de niet standaard gevallen.
Denk dat ik haar nog wel een 4e keer zal bezoeken.