• Mocht je problemen ervaren met inloggen terwijl je eerder zonder problemen ingelogd was en er niks gewijzigd is aan je gebruikersnaam of wachtwoord? Verwijder dan even alle cookies voor deze site.

Recensie Liz, Emma, Elena, Utrecht 5,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

JD33

Vaste klant
Forumpionier
241
28/07/21
290
48
Site
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Kontlikken bij klant
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
5,00 ster(ren)
Anaal bij sekswerker
5,00 ster(ren)
Highclass companion
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Anaal
  2. Beffen
  3. Klaarkomen op gezicht
  4. Klaarkomen op lichaam
  5. Pijpen deepthroat
  6. Pijpen zonder condoom
  7. Soft SM
  8. Vingeren
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
West-Europees
Leeftijd
30-35
Haarkleur
Anders
Cupmaat
C
Lichaamsbouw
Slank
Duur van bezoek
120+ minuten
Dag
Woensdag
Link naar advertentie
Vraag Kees123
Ultieme fantasie in werking gebracht. 3 prachtige dames die er wel pap van lusten.

Naar aanleiding van oproep door @Kees123 contact opgenomen met Liz. Zij stelde haarzelf en haar vriendin Emma gelijk voor. 2 slanke mooie blonde meiden begin 30 en ongeveer 160 lang. Erg open minded en voor veel dingen in. Ik wilde gelijk ook mijn bekende erbij gooien die wel dezelfde mindset heeft als hun, maar die kon helaas niet.

Emma kwam gelukkig met een alternatief Elena die ook net zo mooi was als hun maar wel iets langer 178. Goeie combinatie die 3 samen. 1 erg gretig, 1 erg gewillig en 1 ontzettend strak (zowel figuur als naar binnen). Locatie was in bekende vogel hotel suite.

Ik heb toch wel 2 van mijn 3 fantasieën kunnen doen waaronder een 3 koppige cif en een DP met een van de dames samen met een andere dame die strapon aanhad (had wel graag aan de andere kant in willen zitten). Niet alle handelingen kon bij alle dames.

De dames hadden op mijn verzoek ook nog eens wat leuke outfits meegenomen waardoor er weer even een nieuwe setting ontstond.

Al met al was het een super leuke geile date met deze 3 dames. Niet zoals ik het in m'n hoofd had, maar dat kan later wel nog eens een keer. Mijn advies is om ze wel als 3 tal te boeken. Ze doen alleen minimaal 4 uur boekingen dus hou daar rekening mee!
 
Terug
Bovenaan Onderaan