De melkman
Vaste klant
Hahahaha, I just knew it was one of us. Good for you.
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenVroeg boeken is altijd goed. Deze 2 zijn dan ook wel populair en met name dan ook Lotte. Das wel een van de toppers daar.Ik wil binnenkort een date plannen. Zit te twijfelen tussen Lotte of Suzanne. Heb kort contact gehad met Zoe over mijn wensen en zowel Lotte als Suzanne doen dat.
Heb binnenkort (tussen nu en 2,5 week) de mogelijkheid om een date in te plannen ivm thuisfront. Ik moet die dag een redelijk grote klus doen voor werk. Kan daardoor pas later in de avond afspreken en kan nu nog niet 100% zeker zeggen dat die datum door kan gaan. Dat weet ik pas 2 a 3 dagen vantevoren.
Is het handig om dan nu al vast een boeking te doen en een dame vast te leggen of dit dan pas 2 dagen vantevoren boeken......?
Loop dan het risico dat 1 van de modellen niet meer beschikbaar is die datum. Wie zouden jullie adviseren Lotte of Suzanne?
Hoor het graag......
Thanks. Heb jij ervaring met Lotte en Suzanne en wie van de 2 zou jij aanraden?Vroeg boeken is altijd goed. Deze 2 zijn dan ook wel populair en met name dan ook Lotte. Das wel een van de toppers daar.
Yes beiden. Suzanne heeft een hoge sex drive en gaat echt alleen maar door. Niks is haar te gek.Thanks. Heb jij ervaring met Lotte en Suzanne en wie van de 2 zou jij aanraden?
Op basis van uiterlijk neig ik ook naar Lotte. Heb ook vaker gehoord dat Suzanne echt next level is en ook best wild is en veel kan squirten dat spreekt mij iets minder aan.Yes beiden. Suzanne heeft een hoge sex drive en gaat echt alleen maar door. Niks is haar te gek.
Lotte heeft echt een model look met ook wel een drive, maar niet zo hoog als suzanne.
Ik heb een voorkeur voor Lotte omdat ze ook wel echt heel mooi is om te zien en leuk om mee te praten.
Ik zag vanmorgen toevallig deze vraag voorbijkomen. Ik vond de vraagstelling (Lotte of Suzanne) zó toevallig en zo veel raakvlakken hebben met mijn eigen situatie, dat ik het niet na kan laten om als fervent Vialet-fan even te reageren. Wat wil namelijk het geval:Ik wil binnenkort een date plannen. Zit te twijfelen tussen Lotte of Suzanne. Heb kort contact gehad met Zoe over mijn wensen en zowel Lotte als Suzanne doen dat.
Heb binnenkort (tussen nu en 2,5 week) de mogelijkheid om een date in te plannen ivm thuisfront. Ik moet die dag een redelijk grote klus doen voor werk. Kan daardoor pas later in de avond afspreken en kan nu nog niet 100% zeker zeggen dat die datum door kan gaan. Dat weet ik pas 2 a 3 dagen vantevoren.
Is het handig om dan nu al vast een boeking te doen en een dame vast te leggen of dit dan pas 2 dagen vantevoren boeken......?
Loop dan het risico dat 1 van de modellen niet meer beschikbaar is die datum. Wie zouden jullie adviseren Lotte of Suzanne?
Hoor het graag......
Duidelijk verhaal. Mooi dat je een paar goede dates hebt gehad met Suzanne. Ik ben wel heel benieuwd naar jouw duo date met Suzanne en Lotte......Ik zag vanmorgen toevallig deze vraag voorbijkomen. Ik vond de vraagstelling (Lotte of Suzanne) zó toevallig en zo veel raakvlakken hebben met mijn eigen situatie, dat ik het niet na kan laten om als fervent Vialet-fan even te reageren. Wat wil namelijk het geval:
Ik heb in het afgelopen half jaar twee keer een date met Suzanne gehad. Ik vind haar sympathiek, leuk en gezellig en ik had een goede klik met haar. Eénmaal in bed met Suzanne weet je inderdaad niet wat je overkomt en moet je regelmatig even naar adem happen.
Na twee eerdere, bijzonder geslaagde duo-dates met vier andere Vialet-meiden, had ik me voorgenomen ook eens een duo-date te boeken met in ieder geval Suzanne als één van de deelnemers. Maar toen stond ik voor het dilemma wie ik dan als tweede dame moest boeken. De vraag neergelegd bij Zoë en zij kwam met het advies om iemand te boeken die ik nou niet bepaald als eerste in gedachten had. Je raadt het al: Lotte.
Adviezen van Zoë volg ik altijd blindelings op, dus er staat nu een duo-date met Suzanne én Lotte gepland voor eind volgende week. Ik ben heel benieuwd naar Lotte en vooral of de interactie met/tussen beide meiden net zo goed of misschien wel beter is als bij mijn eerdere duo-dates.
Ik baseer mijn boekingen nooit op reviews of meningen van anderen (laat me liever verrassen of adviseren door Zoë) en zal er zelf ook niet gauw één schrijven, maar in dit bijzondere geval zal ik t.z.t. mijn ervaring hier wel kort delen.
Jaa dat switch is wel heel raar…Even samenvatten...
Dus eerst 'switcht' ze met een vriendin. Dan komt ze te laat... en daarna moet ze ook nog vroeger weg!
Nu... als je graag behandeld wordt als een deurmat... is dat vast allemaal prima hoor!
Which one is youre fav?Julia is definitely very enthusiastic in bed! Love her! Although Dominique, Micky, Jess, and Lotte remain my favorites at Vialet. I've seen Lana in the past. She's a very lovely woman. I think Liv is amazing, absolutely stunning and very eager in bed as well. A fantastic woman. Unfortunate she is not available a lot.
Ik dacht iets vergelijkbaars. Mijn god, die derriere is hemels.Als die Instagram foto ook maar in de buurt komt, zijn ze voorlopig telefonisch slecht bereikbaar
Qua figuur komt het wel overeen als ik zo de foto's van de website zie. Vind ook wel een dingetje dat ze steeds AI foto's gebruikt voor nieuwe dames.Als die Instagram foto ook maar in de buurt komt, zijn ze voorlopig telefonisch slecht bereikbaar
Ja dat denk ik ook! Ben heel benieuwdAls die Instagram foto ook maar in de buurt komt, zijn ze voorlopig telefonisch slecht bereikbaar
Werd eens tijd! Ben benieuwd naar de restJess heeft nieuwe foto's. Volgens mij heeft vialet een andere fotograaf daar.
Ja, leuke dame. Ze bood destijds volledige service. Naar tevredenheid 2 dates mee gehad voordat ze vorig jaar gestopt was.Iemand ervaringen met Lana van Vialet (PZC, tongzoenen etc.)? Evt. via DM. Bedankt.
What did you find lacking? Skills/experience/enthusiasm?The session itself was good, but I personally would not rank her among my top favorites.
She was enthusiastic and we had nice very steamy sex. However, after experiencing Dominique and Micky, my expectations were set incredibly high. I would say she is slightly lacking in experience, which is quite understandable for someone who is only 21 years old. For short appointment, you can for sure give a tryWhat did you find lacking? Skills/experience/enthusiasm?
Ook van Elena. Zoiezo veeeel betere foto's dan paar jaar geledenJess heeft nieuwe foto's. Volgens mij heeft vialet een andere fotograaf daar.