Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenUrgh dat laatsteIk zit me, tijdens het lezen van deze topic, de hele tijd af te vragen.
Wat als de dames hier de klanten zouden kunnen recenseren?
"John was weer erg ongemanierd vandaag."
"Albert stonk ongelooflijk uit zijn bek, de volgende keer kan hij vertrekken."
"Louis had zich al minstens 4 dagen niet gewassen."
"Marcel wil alle opties van een Mercedes maar kan zich niet eens een aftandse 2CV permitteren."
Dat soort dingetjes.
Mij benieuwen hoe snel het spel op de wagen zou zitten![]()
Het blijven Ollanders héUrgh dat laatsteDe kortste en de goedkoopste date willen maar met zoveel mogelijk opties en dan bedoel ik meer als haalbaar binnen 15 min..
We staan er weer goed op als Nederland!Maar als ik kijk naar de staat van het wereldje in nederland verbaasd het mij ook niet.
ik stem voorIk zit me, tijdens het lezen van deze topic, de hele tijd af te vragen.
Wat als de dames hier de klanten zouden kunnen recenseren?
"John was weer erg ongemanierd vandaag."
"Albert stonk ongelooflijk uit zijn bek, de volgende keer kan hij vertrekken."
"Louis had zich al minstens 4 dagen niet gewassen."
"Marcel wil alle opties van een Mercedes maar kan zich niet eens een aftandse 2CV permitteren."
Dat soort dingetjes.
Mij benieuwen hoe snel het spel op de wagen zou zitten![]()
Dit heb ik ook wel eens gehoord."ik weet welke op welke website je baseert. Ik vind het persoonlijk afschuwelijk dat die website bestaat en wat er daar soms geschreven wordt. Maar als ik kijk naar de staat van het wereldje in nederland verbaasd het mij ook niet.
Wij worden echt wel beoordeelt, de dames vertellen onderling zoals in Privehuizen, hoe een heer is. En of deze beter te mijden is. Hoorde ooit een verhaal dat een man een te grote en dikke piemel had. De dames wilden hem niet meer als klant. De gastvrouw heeft hem destijds vriendelijk verzocht niet meer langs te komen.Ik zit me, tijdens het lezen van deze topic, de hele tijd af te vragen.
Wat als de dames hier de klanten zouden kunnen recenseren?
"John was weer erg ongemanierd vandaag."
"Albert stonk ongelooflijk uit zijn bek, de volgende keer kan hij vertrekken."
"Louis had zich al minstens 4 dagen niet gewassen."
"Marcel wil alle opties van een Mercedes maar kan zich niet eens een aftandse 2CV permitteren."
Dat soort dingetjes.
Mij benieuwen hoe snel het spel op de wagen zou zitten![]()
misschien in privé huizen onderling wel maar volgens mij verder niet hoor…Dit heb ik ook wel eens gehoord.
Echter zo werkt het niet bij een recensie website die hoofdzakelijk bedoelt is voor en door wandelaars. Dat een DVP kan reageren is hun goed recht, als er onwaarheden worden geschreven.
Ik vertel nooit dat ik die en die ben van website GR, ik schrijf een recensie. En de meeste NL DVP,s weten exact te achterhalen wie hun recensie geschreven heeft
Krijg meestal de complimenten voor de positieve recensie. Maar ook als ze er niet mee eens zijn. Onlangs beoordeelde ik een dame als Mollig. Dat vond ze niet leuk, omdat ze net was afgevallen.
Wij worden echt wel beoordeelt, de dames vertellen onderling zoals in Privehuizen, hoe een heer is. En of deze beter te mijden is. Hoorde ooit een verhaal dat een man een te grote en dikke piemel had. De dames wilden hem niet meer als klant. De gastvrouw heeft hem destijds vriendelijk verzocht niet meer langs te komen.
JepWij worden echt wel beoordeelt, de dames vertellen onderling zoals in Privehuizen, hoe een heer is. En of deze beter te mijden is. Hoorde ooit een verhaal dat een man een te grote en dikke piemel had. De dames wilden hem niet meer als klant. De gastvrouw heeft hem destijds vriendelijk verzocht niet meer langs te komen.
Met de paarse krokodil doel ik op een gewone vraag beantwoorden met een afstandelijk standaardriedeltje, ken je die oude verzekeringsreclame niet?Wat is volgens jou precies de paarse krokodil?
Ik vind "gedoe" een acceptabele uitleg gezien de contorijen waar wij ons begeven.
Dat leid ik af uit de manier waarop een serieuze topicstart wordt behandeld: argumenten blijven onbeantwoord en op een normale vraag volgt een nietszeggend standaardantwoord. Jouw "dan zet je toch zelf iets op" ademt wat mij betreft precies dezelfde houding.Waaruit leid jij af dat de moderatie de gebruikers minacht? Bovendien was het antwoord voor mij wel duidelijk genoeg, of wil je dat er nog wat meer reclame gemaakt wordt aan dames om hun topic te laten verwijderen? Overigens kan je op bvb Google Maps ook weigeren om je als bedrijf te laten reviewen. Is dat fair naar de klant toe? Nee. Maar we leven nu eenmaal in een maatschappij waarin verschillende belangen al eens met elkaar kunnen botsen, en dan is dit niet-ideale beleid er het gevolg van. Als dat je niet aanstaat, ben je vrij om zelf een alternatief op te zetten.
Volgens mij lees je over het belangrijkste punt heen: de topicstarter heeft überhaupt geen reactie gekregen. Bovendien kun je met zo'n ruime redenering iedere verwijdering wel rechtvaardigen. Een pooier, loverboy of oplichter kan zich net zo goed als de vrouw voordoen en verwijdering eisen, sterker nog, zij kan zelf ook in het complot zitten.De meeste dames zijn blij met een review
Jij begrijpt het antwoord waarschijnlijk niet, maar in bedekte termen zegt hij dat kwaadwillenden een risico kunnen zijn voor dit forum, omdat reviews op basis van de AVG al snel discutabel zijn
Zie bovenstaand.@pynexo
Volgens mij is er wel serieus antwoord gegeven maar bevalt het antwoord je niet, zeker gezien de bewoordingen die je in je reactie gebruikt. Dit forum is geen overheidsinstelling of consumentenbond waar je enige rechten kunt verwachten. Je kunt heel lang moeilijk gaan lopen doen over de regels die zij hanteren, maar dat is compleet verspilde (negatieve) energie.
Kijk, dit is een reactie van iemand die het wel begrijpt wat ik aangeef, met argumenten en hypotheses komt.Dat de moderators willen voorkomen dat het forum problemen krijgt is begrijpelijk. In hoeverre je dan als argument privacy gebruikt is twijfelachtig. Ook bekende voetballers krijgen commentaar en wel vaker negatieve reviews. Dat is het risico van het vak. Als je niet goed presteert dan krijg je daar commentaar op, dit geldt voor iedereen op het werk wel.
Precies zo is het. Aangezien ik zelf ook gebruik maak van de kennis die hier gedeeld wordt vind ik het wel zo fair dan zelf ook mijn ervaringen op te schrijven. Voor wat hoort wat. Maar als je bijdragen zomaar zonder een vorm van hoor en wederhoor dan wel redigeren/anonimiseren worden verwijderd dan ga ik daar anders over denken.als er maar zo weinig recensies geschreven worden loop je ook heel wat leuke dames mis toch?
als ik kijk naar hoeveel afspraken ik heb en hoeveel recensies… ook een aardige tijd tussen recensies terwijl ik zeker wel 4 dagen per week afspreek soms 1 vaak 2 of 3 per dag …
kun je nagaan hoe weinig er hier op schrijven
Fijn, dit geeft mij wel het gevoel serieus te worden genomen.Morgen volgt een aankondiging waarin alles wordt toegelicht over dit onderwerp.
@Herman44
Denk aan NumBuster, ClientEye, CallApp en voor sekswerkers Ugly Mugs NL, initiatief zelfs in opdracht van het ministerie van Justitie en Veiligheid.….hun eigen kanalen hebben waar ze klant ervaringen uitwisselen ….
zou wel willen weten welke kanalen dat zijn
En dan moet een moderator terecht ingrijpen.Sommige wandelaars vertellen veel te veel..
Ik zeg altijd wanneer iemand zegt dat ie zich niet serieus genomen voelt, hij/zij een andere bedpartner moet vindenFijn, dit geeft mij wel het gevoel serieus te worden genomen.
Zo vaak besproken... maar dames zijn als ze klaar zijn met hun werk wel klaar ff met dit wereldje en proberen klanten al te vergetenIk zit me, tijdens het lezen van deze topic, de hele tijd af te vragen.
Wat als de dames hier de klanten zouden kunnen recenseren?
"John was weer erg ongemanierd vandaag."
"Albert stonk ongelooflijk uit zijn bek, de volgende keer kan hij vertrekken."
"Louis had zich al minstens 4 dagen niet gewassen."
"Marcel wil alle opties van een Mercedes maar kan zich niet eens een aftandse 2CV permitteren."
Dat soort dingetjes.
Mij benieuwen hoe snel het spel op de wagen zou zitten![]()
Dan wist ze je schrijversnaam dus?Niet helemaal aansluitend aan dit topic, maar ik maakte meermaals mee dat een "vaste" dame me op de exacte momenten benaderde dat ik bij een ander ging spelen.
Ik kan dit enkel verklaren dat hun gebruik maakten van hun eigen "menreview" . Ook keek ze eens in mijn bijzijn waar ik zo al was geweest.
Correct. Ook zoiets meegemaakt. Een dame probeerde mij pootje te lichten en toen ik daarop wegging begon ze te dreigen dat ze zou zorgen dat ik nooit meer een prostituee zou kunnen bezoeken.Niet helemaal aansluitend aan dit topic, maar ik maakte meermaals mee dat een "vaste" dame me op de exacte momenten benaderde dat ik bij een ander ging spelen.
Ik kan dit enkel verklaren dat hun gebruik maakten van hun eigen "menreview" . Ook keek ze eens in mijn bijzijn waar ik zo al was geweest.
Nee dat doen ze via je telefoonnummer.Zo vaak besproken... maar dames zijn als ze klaar zijn met hun werk wel klaar ff met dit wereldje en proberen klanten al te vergeten
Dan wist ze je schrijversnaam dus?
Nooit last van gehad en ik wandel veel al ruim 30 jaarCorrect. Ook zoiets meegemaakt. Een dame probeerde mij pootje te lichten en toen ik daarop wegging begon ze te dreigen dat ze zou zorgen dat ik nooit meer een prostituee zou kunnen bezoeken.
Toen ben ik eens gaan Googlen waar die vrouwen allemaal gebruik van maken. Daar is Girlsreview dus kinderspel bij. En apps als Numbuster, ClientEye, CallApp en andere platforms worden veel gebruikt in Oost Europa en komen uit Bahrein, Israël, UK etc. Dus dat dit typisch Nederlands is is dus ook dom gelul.
Trouwens voor de grootverbruikers onder ons, haal je wandeltelefoonnr maar eens door WHG.
Nee dat doen ze met je telefoonnummer.
ik reageer later ook nog wel eens uitgebreid, meeste hierboven kan ik prima volgen. Maar het is een kleine moeite om minimaal de bijdrager van de genomen actie op de hoogte te stellen. Gewoon klakkeloos verwijderen vind ik niet kunnen.Om een klein tipje van de sluier van het werk van de moderatoren te lichten, het volgende:
BigBenny
- Een DVP heeft inderdaad het recht om hier niet te worden vermeld. Als ze dat vraagt, zal er in de regel op worden ingegaan. Privacywetgeving en dergelijke, begrijpt u wel.
- Op de vraag om enkel negatieve reviews te verwijderen wordt in de regel echter niet ingegaan. Ze krijgt echter wel de mogelijkheid om een "recht van antwoord" in die rubriek te plaatsen. Ze kan dat zelf doen als ze hier als "DVP"-lid is aangemeld, of via een moderator.
- Posts die (positief of negatief) te veel persoonlijke informatie bevatten en die kunnen leiden tot identificatie van de DVP, worden aangepast of gewist.
- Posts die naast enkel eigen ervaringen weer te geven, ook nodeloos tergend, beledigend, discriminerend, racistisch, … zijn, worden gewist, vaak met een waarschuwing en strafpunten als toemaat. Een negatieve review moet niet in alle details van de transactie treden en kan even goed netjes en beleefd zijn.
- Moderatoren zijn ook maar mensen en we zijn met te weinig om alle berichten steeds even nauwgezet op te volgen. Soms wordt een bericht al te snel gewist of ontsnappen er berichten die gewist hadden moeten worden en wordt er te weinig of geen duiding bij gegeven. Jammer, maar helaas. Daar zit echter geen bewuste politiek van censuur achter: tijdsdruk en menselijk falen zijn eerder het geval. De ene moderator is de andere niet en we hebben allemaal onze (on)hebbelijkheden. En als je denkt onheus te zijn behandeld, dan kan je altijd @admin aanspreken en vragen je bericht te herstellen. Wat echter niet helpt is een tirade te lanceren in die rubriek over hoe onterecht je wel werd behandeld en hoe moderatoren je censureren omdat ze, ongetwijfeld, door de desbetreffende DVP, huis, club of agency worden voorzien van gratis wippen en andere voordelen. Dat is de kortste weg naar een topicban of siteban.
Moderator
Dit is één in de categorie "ik heb nog nooit een auto-ongeluk gehad dus dat gaat mij ook nooit overkomen".Nooit last van gehad en ik wandel veel al ruim 30 jaar
Dan is dit toch een non subject, wat een drukte om een recensie..ik reageer later ook nog wel eens uitgebreid, meeste hierboven kan ik prima volgen. Maar het is een kleine moeite om minimaal de bijdrager van de genomen actie op de hoogte te stellen. Gewoon klakkeloos verwijderen vind ik niet kunnen.
Dit is één in de categorie "ik heb nog nooit een auto-ongeluk gehad dus dat gaat mij ook nooit overkomen".
Wat is WHO?haal je wandeltelefoonnr maar eens door WHG.
Met een prepaid kaart valt er weinig te koppelen toch?WHG = "Wie Heeft Gebeld". Een website die nummers aan personen koppelt. Een soort "omgekeerd" telefoonboek.
Ik denk niet dat ze het over onwaarheden heeft. Maar ook de manier waarop bepaalde dingen verwoord worden. Je kan bv zeggen de dame was een stuk molliger dan verwacht. Das oké. Maar je kan ook zeggen man dat was jabba the hut!Dit heb ik ook wel eens gehoord.
Echter zo werkt het niet bij een recensie website die hoofdzakelijk bedoelt is voor en door wandelaars. Dat een DVP kan reageren is hun goed recht, als er onwaarheden worden geschreven.
Ik doe dat alleen wnr ze het vraagt.Ik vertel nooit dat ik die en die ben van website GR, ik schrijf een recensie. En de meeste NL DVP,s weten exact te achterhalen wie hun recensie geschreven heeft
Op dit forum is ruimte voor iedereen, en het staat iedereen vrij een topic te starten over wat dan ook. Dus wat let je?misschien in privé huizen onderling wel maar volgens mij verder niet hoor…
was dat er maar, sommige dingen zijjn echt wel handig / veiliger als je dat met andere dames kan delen
Nou wordt het wel ernstig. Reviews verwijderen is één ding, Maar wanneer er 2 dames volledig worden verwijderd, begint het toch wel maffiose vormen aan te nemen. Benieuwd wat de admin hier op te zeggen heeft.Van de dames waar ik een review over geschreven heb zijn er al 2 volledig verwijderd.