• Mocht je problemen ervaren met inloggen terwijl je eerder zonder problemen ingelogd was en er niks gewijzigd is aan je gebruikersnaam of wachtwoord? Verwijder dan even alle cookies voor deze site.

Recensie Linda, Heerhugowaard 3,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Spee - Dee

Meubelstuk
1.907
12/12/21
8.606
19
Algemene beoordeling
3,00 ster(ren)
Intiem
4,00 ster(ren)
Aftrekken
3,00 ster(ren)
Gesproken taal
Engels
Roker
Ja
Algehele Hygiëne
Voldoende
Origine
Zuid-Amerikaans
Leeftijd
25-30
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
D (fake)
Lengte
1.90 m - 2.00 m
Penislengte
19 cm
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
60 minuten
Dag
Woensdag
Link naar advertentie
https://www.kinky.nl/advertenties/3500462-linda#overview
Totale kosten (in euro)
250
Drie sterrengeef ik aan deze dame, maar eigenlijk kan er niet echt een goed oordeel over vellen.

Deze zat al een aantal weken op zo'n 7 minuten fietsafstand van m'n huis. Eigenlijk zit €250,-/uur boven mijn principiele grens, en vind 1.80m net iets te lang. Maar ik had een hele tijd weer eens zin in een lekkere shemale en zoveel komen er hier niet in de buurt, en ze zag er echt lekker uit op de foto's ,dus op het gegeven moment kon ik het toch niet laten.

Afspraak maken ging soepel. Ik kon gelijk dezelfde middag langskomen. Eenmaal aangekomen werd ik heel enthousiast door een vrouw van minstens 2 meter lang. Reuzachtig, vooral je zelf maar 1,80 bent zoals ik.
Maar ze was wel mooi en supervrouwelijk. Precies als op de foto's.

Ze was lekker losjes in de omgang, maar ik niet zo dat gelijk de vonken ervan van vlogen.
Ze had een behoorlijke drugsvoorraad in de kast liggen. En begon ook gelijk met "you wanna party with me"

Zij zou mij eerst neuken, en daarna ik haar.
Ze neukte goed, vol overgave. Aparte ervaring om zo'n reuzin op je te hebben liggen. Hoe groot haar lul precies is weet ik ook niet, maar het was een fijn formaat. Gewoon gemiddeld denk ik.
Nadat ze me toen ik bovenop zat had klaargetrokken, wat eigenlijk niet mijn bedoeling was maar ik hield niet het meer, kon ik me even opfrissen.

Terug gekomen was zij een joint aan het draaien en haalde een pak ketamine tevoorschijn. Ik wou niet overkomen als een saaie ouwe lul, dus doe mij maar een heel klein beetje dan.
Dit had ik dus beter niet kunnen doen.
Het was verder wel heel gezellig, maar totaal wazig. Mijn seksuele focus was totaal verdwenen. We hebben lekker heen en weer liggen kronkelen en aan elkaar liggen friemelen.
Tot dat op het gegeven moment de tijd voorbij was, en ik quasi gedesillusioneerd weer de deur uit ging.
Ze vroeg me nog wel langer te blijven, maar ik had mijn budget al overschreden.

Al met al heb ik deze date een beetje voor mijzelf verkloot. Ik had graag die lekkere kont geneukt zoals op de video te zien is.

Dus zo is mijn beoordeling eigenlijk alleen gebaseerd op het uiterlijk. Desondanks haar lengte, een mooi vrouwelijk lijf. Mooie rondingen, goeie kont, en naar verhouding smalle schouders en slanke bovenarmen. En ze neukt goed.

Maar het is wel een echte "party girl", aldus; ietwat wazige losbol.
 
Terug
Bovenaan Onderaan