Ja, hier herken ik mij ook wel een beetje in hoor.
Ik ga soms ook met 'snode plannen' de deur uit, maar eenmaal op de kamer is het vaak zoals wat jij beschrijft. Is ook helemaal prima natuurlijk, vanilla sex is de term denk ik. Voor hele volksstammen is dit vermoedelijk meer dan voldoende om een top tijd te beleven, zo ook bij mij dus.
Meestal komt dit bij mij door de 'overweldiging' van een onbekend persoon (ook al heb je samen al een aantal uurtjes doorgebracht, je kent haar niet echt natuurlijk) waarvan je opeens attente aandacht, lieve dan wel geile woordjes en het idee dat er een zeer grote kans op sex is
En als je hier dan wat berichtjes ziet langskomen 'dat er van alles mogelijk is' en de dames 'voor alles in zijn' onstaat ook bij mij weleens wat FOMO. Maar dat alles kan natuurlijk letterlijk vanalles zijn; van samen Sudoku's oplossen tot kledingwensen en misschien bepaalde services waar jij of ik helemaal niets mee te maken willen hebben.
Maar stel dat het toch iets geniaals is, wat wij niet weten en een hele selecte groep wellicht wel? Dat blijft boeiend natuurlijk om je dat af te vragen....
Maar ik vraag me ook af of we dat soort initiatieven of voorstellen van een DVP mogen verwachtten. Zeker binnen een respectvol kader natuurlijk ook. Het zal vaak extra werk zijn of inspanning, of ze vind er zelf niet heel veel aan. Ik hoor weleens van een DVP waar sommige mannen mee komen, en dat gaat soms ook wel ver in mijn beleving.
Maar om even on topic te gaan m.b.t. RVP, mijn referentie kader: in mijn ervaring is er bij de dames die ik bezocht heb op zijn minst het ' initiatief' om mij alsnog te laten komen als het bij mij wat minder vlot gaat. Of juist het tegenovergestelde; als het wat te vlot gaat even wat gas terug nemen om mij langer te laten genieten.
Daarnaast ook weleens meegemaakt dat ik wat beschroomd om service A vroeg; en de dame ging vervolgens, op eigen initiatief (!), na een tijdje over op service B++. En juist deze service is iets wat ik nog niet eerder had mogen ervaren en alleen maar ken van bepaalde porno films. Ik zal er ook niet snel naar vragen omdat ik het bijna respectloos voor een dame vind. Maar zo geil

Daar kan ik nog steeds van nagenieten.
En ja, ik ga natuurlijk niet delen om welke dame en service het gaat; want 'dat is iets tussen de dame en mij!'
