Recensie Cloecyta, Oostende 2,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Sloeber1995

Wandelaar
38
28/07/22
20
8
Algemene beoordeling
2,00 ster(ren)
Intiem
2,00 ster(ren)
Pijpen
3,00 ster(ren)
Zoenen
2,00 ster(ren)
Gesproken taal
Engels
Algehele Hygiëne
Voldoende
Origine
Zuid-Amerikaans
Leeftijd
18-25
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
B
Lengte
1.50 m - 1.60 m
Lichaamsbouw
Slank
Duur van bezoek
30 minuten
Link naar advertentie
https://www.redlights.be/profiel/cloecyta/
Totale kosten (in euro)
100
https://www.redlights.be/profiel/cloecyta/

Af te raden! weer typisch buitenlandse praktijken.

Afspreken verloopt snel maar eenmaal je een uur gestippeld hebt begint de misserie.

Toen ik aan het appartement arriveerde, stuurde ik dat ik 5 minuten te vroeg was maar dat ik bereid was te wachten. Ik ging snel naar een krantenwinkel in de buurt om een fles spa te kopen want ik was toch aan het wachten. Eenmaal ze stuurde was het van 'waar blijf je?! kom!' precies of ik de gene was die niet reageerde.

Uiteindelijk binnen en me goesting was al min of meer weg. De dame leek op haar foto's, mooi gezicht en mooi lichaam maar het vakantieverblijf was redelijk rommelig en zij was meer bezig op haar smartphone.

Na de betaling waren we beide aan het omkleden dame had een kleine keizersnee op haar buik. Niks mis mee maar je kan raden welke situatie ze in was betrokken.

Eerst een klein kusje gekregen op de mond en mocht ik me liggen. Pijpen was OK. Ze lekte me aan me kersen en dat was wel goed maar toen rijde ze op me en het was totaal zonder ritme. Ene keer was het snel en andere keer traag. Ze hijgde wel maar ik denk meer van de rapte dan genot. Toen ik klaar kwam deed ze voort, meestal voelen de meeste dames dit wel maar zij niet. Het was ook niet of ik geen signalen gaf. Heb haar moeten stoppen. Geen zin voor een gescheurde condoom te hebben. terug omgekleed en vertrokken.

Toen ik buiten was zag ik een man verschijnen uit haar deur. Waarschijnlijk de pooier die bezig was op de achtergrond toen we bezig waren.
Best te vermijden.
 
Terug
Bovenaan Onderaan