Recensie Demi, Ardooie 4,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Kurt2000

Newbie
6
11/11/24
3
1
Algemene beoordeling
4,00 ster(ren)
Intiem
4,00 ster(ren)
Zoenen
3,00 ster(ren)
Tongzoenen
3,00 ster(ren)
Highclass companion
3,00 ster(ren)
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
West-Europees
Leeftijd
25-30
Had recentelijk afgesproken met Demi : https://www.redlights.be/escort/dames/demi-vlaamse-luxe-dame.html

Het was de eerste kennismaking dus enkel een uurtje genomen.

Het afspreken ging vlot en de conversatie via whatsapp was fijn en duidelijk. Toch dikwijls een graadmeter van de dame in kwestie.

Op zich een mooie verschijning en ze had ook zich gekleed naar mijn kledingwensen. Stel je er niets speciaals van voor, het belangrijkste is dat ze ook je echt op je gemak poogt te stellen.
Nadat we een paar keren van ons glas hadden genipt neemt ze zelf aanstalten om te beginnen. Niet opdringerig maar eerder terughoudend maar is ook normaal want de eerste keer moet je elkaar nog ontdekken.
Het voorspel was kort en dan zijn we er vlot ingevlogen.
Ze doet ook aan tongzoenen als de hygiëne in orde is. Ze doet dat dan ook maar is een "voorzichtige" kusser terwijl ik het toch liever wat intenser/passioneler heb.
Na wat gerust te hebben en nog wat gedronken begonnen we aan de tweede ronde en wat andere standjes geprobeerd.

De kans om terug af te spreken is redelijk groot.
 
Terug
Bovenaan Onderaan