Recensie Eva, Hoogstraten

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Mees63

Wandelaar
25
16/02/23
12
1
onlangs bij Eva in Hoogstraten geweest, ze is een mooie spaanse dame met een mooi lichaam, stevige borsten en kont.
bij binnenkomst gelijk alles uit en op het bed beland waar het nep kreunen begon, de hele tijd uhm ah en door!
ik heb haar borsten en tepels gezoend en gezogen en haar gebeft, tidens het beffen moest ze even haar vriendin appen terwijl het kreunen doorging.,
telkens als ik haar probeerde te zoenen werd ik afgehouden en kon er niet meer af dan een kusje op de mond.
vervolgens heeft ze mij hooguit 10 seconden gepijpt, was amper voelbaar en ging ze weer op haar rug om geneukt te worden, was wel lekker maar met al dat oeh en ah's kwam ik niet klaar, echt een afknapper voor mij.
hierna heeft ze mij een stevige penismassage gegeven.
al met al een redelijke date en als al dat nep gekreun achterwege was gebleven zou ik misschien nog eens terug gaan maar nu zeker niet.
 
Terug
Bovenaan Onderaan