Ik bezoek nagenoeg uitsluitend Vlaamse dames, en dan betaal ik meestal ± 150€ voor een uurtje en het gehele pakket aan verwenning. Er worden geen extra's aangerekend. Maar ik heb dan ook geen speciale wensen zoals anaal etc.
En wat houdt dat gehele pakket meestal in?
Tongzoenen, pzc, beffen, vingeren, 69, neuken in meerdere standjes, meerdere keren klaarkomen (als het lukt), spuiten waar ik wil, en bij sommigen ook klaarkomen in de mond soms met slikken en/of cumkiss en swap. En dit alles zonder tijdsdruk. Het kan en mag soms wel eens even wat uitlopen, maar het mag niet overdrijven.
Soms voor en na de feestelijkheden ook lekker samen douchen. Het is wel bijna altijd bij rijpere dames die ik al wat langer en beter ken, tenslotte ben ik ook op rijpere leeftijd.