• Mocht je problemen ervaren met inloggen terwijl je eerder zonder problemen ingelogd was en er niks gewijzigd is aan je gebruikersnaam of wachtwoord? Verwijder dan even alle cookies voor deze site.

Algemeen Keulen, algemeen

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
So i am not sure if there is a paschal thread or these classes as "window" or club . But first trip to Germany. Mainly went for a BDSM session at dan atlier (or close sounding) but thought to check out Pascha

so may 26 - 5 euro entry.
Half the building i believe is closed (very long time refurbishing?)

Two rooms on the ground floor
then floors 1-5 had maybe 6/7 girls each aversge on a Friday night 11ish.
Floor 6 was closed
floor 7 - 3 ts girls were there but very manly if you like that sort of thing.

there is a small overpriced bar on 1st floor. Bars on the other floors were closed.
secret smoking room on floor 4 .

hot inside
Imagine 20 years ago this was better

ON floor 4 saw a cute girl . But checked other floors first. When I came back she was outside her room naked - what a great advertise, got me in.

100 euros. 30 mins. Hungarian . Honesty was friendly. No upsell attempted but then I didn't ask for anything special.

I was a bit tired from the stairs so she went on top and was good, no complaints.

ii was passing through id visit again but seems there isn't to much round koln. Wandered into house 80 or something but was shit 🤣

WIll try a saunaclub next time.
 
Gister in Keulen aangekomen en meteen de S-Bahn gepakt naar de Pascha. Vijf euro entree. 5 van de zeven verdiepingen hadden elk ongeveer 4-5 dames. Ik zag een prachtige dame op de eerste verdieping maar wilde eerst iedereen bij langs. Toen ik terugkwam was ze weg, dus ben ik naar m'n nummer twee gegaan, de Roemeense Katharina van 28. Golvend zwart haar met bril, slank en goed figuur, b-cup. €100 voor een halfuur. Ze pijpte goed en ik mocht aan haar kutje zitten. Daarna missionaris. Toen ging ze bovenop en ze had serieuze skills. Ze leek zelf ook te genieten want ze keek moeilijk en kreunde. Anders is het een goede actrice, dat is me ook wel best. Toen weer ff missionaris maar ze ging al snel weer bovenop zitten. Ze vroeg of ik wilde verlengen maar ik zei Lets see. Ik kwam al gauw klaar dus extra halfuur hoefde niet. Na de tijd vroeg ze om een tip. Heb dr vijf euro gegeven. Het was bloedheet en we zweetten als een gek, wat het hele gebeuren bloedgeil maakte. Tijdens het neuken trok ze haar stockings en jarretel ook nog achteloos uit en gooide ze naar de andere kant van de kamer. Aanrader. Tweede verdieping halverwege aan de linkerkant. Wie weet ga ik nog naar no. 1 op zoek vanavond.
 
Binnenkort weer in de buurt. Even kijken hoe het ervoor staat. Zag dat de stripclub in t weekend tegenwoordig hoge entree heeft met gratis drank. Jammer, vond t wel fijn om daar ff op te warmen en dan rest te bekijken maar met 55euro entree ga ik daar dan niet meer in. Als iemand nog recente ervaringen heeft, let me know
 
Binnenkort weer in de buurt. Even kijken hoe het ervoor staat. Zag dat de stripclub in t weekend tegenwoordig hoge entree heeft met gratis drank. Jammer, vond t wel fijn om daar ff op te warmen en dan rest te bekijken maar met 55euro entree ga ik daar dan niet meer in. Als iemand nog recente ervaringen heeft, let me know

Ben er 10 jaar geleden eens geweest met 3 vrienden.
We moesten toen aan een gast 40,- Euro als ik mij niet vergis betalen voor de entree.
Binnen zijn wij nog geen uur geweest. Wij vonden het 10 keer niks geen echte strip club maar meer een show met naakte dames.
Dat gratis drinken was, Water, Limonade, limonade met Pascha wodka, Cola, Cola met Pascha' wodka.
Andere soorten drinken was weer betalen.
We zijn er na nooit meer geweest.

Vind Koln tegen vallen als je kijken naar andere steden.
Weinig DVP, slechte loophuizen, en bordelen/clubs.
Je had vroeger wel tot 2020 een goede table dance club Stardust in Koln.
Daar zijn we misschien wel 10 keer of zo geweest.
Helaas is die niet meer sinds 2020.
 
Snap je punt. Paar jaren gelden was t wel ok maar inderdaad niet beste ooit. Maar toen koste die stripclub me maar een tientje geloof ik, weliswaar zonder drinken.

Recentere ervaringen of andere locaties zijn wel welkom. In tien jaar kan er veel veranderen immers
 
Als je in Keulen bent : ga eens naar Samya. Wel 60 euro entree maar wel waar voor je geld.

Is dat ook geschikt om later op de avond heen te gaan? Dagbezoek wordt m niet bij mij...
 
Terug
Bovenaan Onderaan