Denk ik ookFa zal je kont wel verwennen![]()
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenDenk ik ookFa zal je kont wel verwennen![]()
Al wat je zelf meebrengt zal ze wel in jouw kont duwen , een beetje extra € en je zult het wel voelen ,ze zal niet van jouw speelgoed bij zichtzelf gebruikenKan ik mijn eigen anaal speeltjes meenemen en Fa vragen mij daar mee te verwennen? Dan wil ik wel twee uurtjes langs gaan![]()
Je kunt ook andere oorden opzoeken hè , als je niet meer gelukkig bent in Rumst !Mag stilletejes aan van personeel veranderen daar hoor behalve de vaste waarde kitty en cin. De rest is aan verniewing toe. Malai was mijn favoriet daar nooit meer iemand zoals zij kunnen vinden.
Dat hebben we dan allemaal te danken aan BDW , de zoveel Thaise Chinese salons MT10 MT7 …..om er maar eentje te noemen de salons van MimiNiet alleen Rumst. De toppers van 10 jaar geleden in en rond Antwerpen hebben niet echt opvolging![]()
Tongen nadat ze aan jou reet en die van zoveel anderen heeft gelikt, wees blij dat ze het vermijdtKleine Thaise met toch dikke siliconen geeft een middelmatig maar toch aangename massage. Ze likt wel bijzonder graag aan de ballen en je reet. Pijpen is ook goed, alleen neuken is precies op een opblaaspop. Tongen vermijdt ze professioneel. Ik denk dat ze haar beste tijd gehad heeft,
Terwijl ze pijpt steek ze een vinger in je komt zodat je vlugger klaar komt meer moet je daar niet achter zoeken , maar is wel een top vrouw !Kitty is een geile donder ,als het klikt ze eet je gewoon op als ze geil staat , 69 en al geen probleem . Haar vinger in je kont
Terwijl ze pijpt ,en de laatste druppel moet er uit .
Ik heb alleen gezegd dat er een vinger in je komt word gestoken en je word gepijpt dat je vlugger zult klaar komenZal van klant tot llant afhangen ,heb toch wel andere ervaringen met kitty .er zijn er in.dit huis die je zo snel mogelijk willen laten klaarkomen , heb andere ervaringen met kitty.
Wat fa betreft , ze heeft mij eens verteld dat de meeste mannen vlug een douche nemen maar soms niet vlug genoeg op de kamer kunnen zijn , en sommige zijn dan ook niet echt proper vandaar haar badje heeft ze eens gezegd tegen mij !Gisteren kitty nog eens een bezoekje gebracht.
Ze gaf me eerst een lieve knuffel zoals altijd,
Gevolgd nadien door een goede massage, 1 van de betere wat massage betreft, toen ik op mijn bulk lag dòok
Ze tussen mijn benen voor te sabbelen ,
Nadien omgedraaid ,en ze kuste me zachtjes van boven naar onder en omgekeerd , na een goede pijpbeurt haar
Mondje gevuld , het was geen beetje,
Ze spurte even naar de badkamer maar was onmidelijk terug , ze kwam in mijn
Bij Kitty is een uur een uur , dan pas vraagt ze om te douchen , nièt zoals haar college's na 45 minuten douchen ? Wat Fa telkens met haar badje komt doen ?
Na Dat je uut de douche komt ?
Bij kitty pure erotiek van de eerste tot de laatste minuut,
Dan pas douchen.
Je moet niet op de site kijken bellen en vragen of kitty vrij is wat soms lang wachten is voor de zelfde dagWerkt ze nog in Rumst?
Wilde een afspraak maken met Kitty maar zie ze niet meer bij de dames staan op de website
Idee wanneer FA terug komt?Op site is de eerste foto nog steeds Kitty.Fa is met vakantie