• Mocht je problemen ervaren met inloggen terwijl je eerder zonder problemen ingelogd was en er niks gewijzigd is aan je gebruikersnaam of wachtwoord? Verwijder dan even alle cookies voor deze site.

Recensie Laurine (vh Olivia), Instituut René, Eke 4,50 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Woozel

Wandelaar
89
15/04/23
51
10
Algemene beoordeling
4,00 ster(ren)
Intiem
4,00 ster(ren)
Pijpen
4,00 ster(ren)
Zoenen
3,00 ster(ren)
Aftrekken
4,00 ster(ren)
Tongzoenen
3,00 ster(ren)
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Voldoende
Origine
West-Europees
Leeftijd
30-35
Haarkleur
Blond
Cupmaat
B
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Slank
Duur van bezoek
60 minuten
Link naar advertentie
https://www.redlights.be/profiel/olivia-1008/
Totale kosten (in euro)
300
ik vond nog geen recensie van deze dame terug dus vond ik het m'n plicht lom deze dame toch even in de kijker te zetten.

Een tijdje geleden afgesproken met haar en dat heb ik me zeker niet beklaagt. Die komt toch wel mijn top 5 binnen.

Een slanke verzorgde dame (iets ouder dan ze adverteert wss maar dat doen ze allemaal), lekker fris gewassen en zeer vlot in omgang.
Ze neemt niet onmiddellijk initiatief maar na verloop van tijd komt ze wel los (bij een tweede date zal dat wss al beter gaan). Vooraf zelf ook aangegeven wat voor mij de do's en don'ts waren en daar speelt ze goed op in.
Een tweede rondje is zeker geen probleem (voor haar… bij mij was het over and out 😂).

Zeker voor herhaling vatbaar.

Als ik 1 puntje van kritiek mag geven, na het vrijen hing er een zuur luchtje… zeker niet extreem maar daar zijn zalfjes voor.
Mocht ik zoveel seks hebben als deze dames zou ik wss ook wel eens ruiken 😂
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
5,00 ster(ren)
Massage met hoogtepunt
5,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
5,00 ster(ren)
Highclass companion
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Beffen
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
West-Europees
Leeftijd
30-35
Haarkleur
Blond
Cupmaat
B
Lengte
1.50 m - 1.60 m
Lichaamsbouw
Slank
Link naar advertentie
https://www.instituutrene.be/laurine
Laurine is op verschillende manieren actief.

Je kan haar bezoeken via Instituut René:
Ze adverteert ook privê waarbij ze doorstuurt naar Instituut René:
Ze doet ook escort:
En nog enkele on-line zaken zoals foto's op vraag.

Ik bezoek ze in Instituut René dus alles hierronder moet in die context gelezen worden.

Foto's: de foto's zijn waarheidsgetrouw, wanneer je enkele foto's op site van Instituut Rene bekijkt, lijkt ze precies striemen te hebben, maar dat is een doorschijnend stuk van haar lingerie die geplooid zit.
Ze is wel degelijk strak.
Mooie slanke dame van begin de 30.
Ze is klein met mooie naturelle B, ik hoop dat ze haar borsten nooit laat vergroten, ze zijn perfect.

Communicatie: via Instituut Rene. Bellen of sms.
Bellen is beter, haar agenda loopt snel vol.

Locatie: Instituut René, welbekend onder velen, privéhuis met overwegend Belgische dames op wandelafstand van de Lidle in Eke.
De deur wordt de laatste tijd door zowat iedereen geopend dus schrik niet als het niet Laurine is, die komt u dan binnen halen.

Prijzen: 300 euro / 60 min, 50 euro extra PZC.
Voor mij is ze dat waard. Het is de enigste dvp waarvoor ik dat bedrag per uur heb gegeven tot nu toe.
Meestal bezoek ik dames van 150 euro of 200 euro per uur.

Laurine is een vriendelijke dame waarbij het eigenlijk een beetje thuiskomen is. Ze oordeelt of veroordeelt niet en is goed in bed.
 
Terug
Bovenaan Onderaan