Recensie Mery, Haarlem 3,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

groentje1970

Meubelstuk
Forumpionier
1.158
30/06/21
1.547
28
Algemene beoordeling
3,00 ster(ren)
Intiem
3,00 ster(ren)
Pijpen
3,00 ster(ren)
Zoenen
2,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Beffen
Algehele Hygiëne
Voldoende
Origine
Zuid-Amerikaans
Leeftijd
40-50
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
E+
Lengte
1.50 m - 1.60 m
Lichaamsbouw
Stevig
Duur van bezoek
15 minuten
Link naar advertentie
https://www.kinky.nl/advertenties/8853033-mery
Totale kosten (in euro)
60
Mery, haar tweeling trok mijn aandacht. Engels sprekend stond er in de advertentie. Ik kom vlug komen voor een vluggertje. Dus snel op pad in de kleine uurtjes. De locatie is eenvoudig en redelijk discreet. Geen opfrissen mogelijk, anders dan de bekende doekjes.

Mery is wat kleiner dan in de ad staat. Engels is er ook niet bij, slechts Spaans. Nou dat is niet helemaal waar, het woordje 'extra' lukte haar prima zelfs. Maar daar trappen we niet in; ik lik graag, maar ga er niet extra voor betalen.

De tweeling dan, ik weet dat jullie er op zitten te wachten. Nou ik mag hopen dat ze haar lingerie niet besteld in de cupmaat uit de advertentie, die is echt veel te klein. Het is zeker een flinke E, of een kleine F-cup zelfs. De foto's kloppen prima! Heerlijk speelgoed waar mijn gezicht lekker tussen paste. Voor de rest een vluggertje even intiem even pijpen en met de hand afgemaakt. Telkens weer een condoom om. Maar goed, de tweeling maakte het toch de moeite waard.

 
Terug
Bovenaan Onderaan