Beste henry, Lien is gestopt met wat? om deel te nemen aan feestjes!
Nee, alleen laat haar agenda het niet meer toe momenteel ivm haar werk, en wil ze wat meer tijd doorbrengen met haar gezin en partner!
Dus niet beginnen speculeren er is niets aan de hand!!
Liefs Dirty Slut Gaëlle
Beste Henry, ook hier probeer je de boel weer op te naaien of reactie's uit te lokken. Heb jij nu werkelijk niets anders te doen dan alles in een negatieve context of perspectief te plaatsen. Niemand heeft hier een boodschap aan! buiten slaapmuts misschien! die doet net hetzelfde als jou! " Dat was trouwen de echte reden waarom wij gezamenlijk met alle dames besloten hadden om Slaapmuts niet meer toe te laten op onze feestjes, en ook om zijn ongepast gedrag op de feestjes zelf!! En dat is ook de reden waarom hij zo tekeer gaat tegen bepaalde personen hier! dat is de enige echte waarheid, niet meer niet minder! BASHING noem ik dat!!
Laat deze organisatie dan gewoon links liggen, klaar.
En Alina is geen groot bewaard geheim! Zij heeft in het verleden al meerdere malen deelgenomen aan feestje, nog niet in de loft maar destijds in Buddha club! Zij is trouwens zeer loyaal en altijd al aanwezig geweest, buiten vorige maand met die sneeuwval! Dus nee, geen misleidende advertentie!
Liefs Dirty Slut Gaëlle 