Vraagje voor de rimmers

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Als je een dame haar kontje likt, wil je dan dat ze haar kringspier af en toe beweegt?

  • Ja, extra geil

    Stemmen: 30 53,6%
  • Whatever, boeit me niet

    Stemmen: 14 25,0%
  • Nee, liever niet

    Stemmen: 3 5,4%
  • Ik rim helemaal niet

    Stemmen: 9 16,1%

  • Totaal aantal stemmers
    56
bij mijn vaste dame is het gebruikelijk dat ze begint met op rand van bed op haar rug gaat liggen met haar benen in haar nek om uitgebreid gebeft te worden. Soms bied ze ook haar kontje aan om gelikt te worden waarvan ze ook geniet en ik die soms met een vinger bespeel maar die mag er absoluut niet in. Geen geurtjes en altijd schoon.
 
Ik vind het heerlijk, en pak het sterretje graag mee als ik oraal doe. Bij de echte enthousiaste GFE wordt dit meestal wel gewaardeerd. Mijn vaste dame gaat in 69 wilder pijpen zodra ik met mijn tong haar kontje lik, die vind het heerlijk en komt regelmatig squirtend klaar door rimmen.
 
Laat me raden, je bezoekt alleen raamdames en je hebt nog nooit echte seks ervaren. ;)
Na vele honderden escortes, bezoek ik inderdaad de laatste jaren veel raamdames, die even echte seks laten ervaren. Vaak zelfs nog betere seks. We praten over seks he, niet over de acteerschool en de fake-liefjes.

Jij bent zover nog niet?
 
Laten we het daarop houden. Onze standards verschillen gewoon een beetje, en dat is ook ok. ;)
Nee, onze standaarden verschillen alleen in jouw gedachten. Misschien heb ik wel véél meer dure escortes gedate dan jij. En misschien ben ik net daarom in staat om de realiteit van de schone schijn te onderscheiden.
 
Terug
Bovenaan Onderaan