Buddha Club - Lotte Van den Berg

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Hei Lotte, ik zie veel geïnteresseerden op een ander forum, maar zie voorlopig maar u en 2 vriendinnen, plus nog dames van koppels, waar men niet zeker van is. Komt bvb pearl en evt andere gekende dames ook nog?
 
Er zijn zo van die feestjes die een mens niet wil missen. Deze maandelijkse gangbang is er zo eentje. Heel wat koppels dachten daar trouwens hetzelfde over. En zo kregen Virginie, Britney en Lotte heel wat hulp. Want bijna alle dames van de koppels waren super actief met de aanwezige mannen.
Er valt zo veel (te veel) te vertellen over zo een avond.
Enkele highlights dan maar:
- Ik wist al dat mannen lawaai kunnen maken tijdens de sex maar er waren vanavond dames die het even lieten klinken alsof er een kip werd geslacht.
- heerlijk als je met wat mannen rond Virginie staat en dat die dan plots liggend op haar rug tegen me zegt : ha maar dat gezicht ken ik nog.
- over fijn weerzien gesproken: de grote blonde dame met de sex laarzen waar ik in het verslag van 21/2 over schreef, was er weer. En of ze populair was. In haar eerste ronde was het wat druk voor mij en heb ik haar laten passeren. Maar hoe leuk dat ze haar tweede ronde met mij heeft gestart met de woorden : en nu ga ik eens mijn tijd voor uw nemen. Heerlijke blowjob waarbij heel regelmatig alles diep in de mond werd genomen. Daarna lekker doggy met een heerlijk zicht op haar prachtige kont. Ze droeg een opvallende halsband. Toen ik er een compliment over gaf wees ze me op het woord dat erin verwerkt was. Een woord waar ze naar eigen zeggen naar uitkeek: bukake. Het viel me trouwens op dat ze wat vals gespeeld heeft. Zij begon eraan voor de andere dames. Om zeker maar genoeg spul over haar te krijgen?
- spuitende dames gezien, het heeft wel iets, ook al zie je mij dan niet op de eerste rij.
- heerlijk om enkele dames intens met elkaar te zien tongzoenen. Britney bv kent daar wat van.
- er was 1 niet actief koppel. Maar wat een prachtige jongedame met krullend lang donker haar was zij. De witte sneakers stonden haar prachtig onder het lingerie setje. Ze beperkte de actie tot haar partner en een kennis van hun beiden. Ook al was ze dus niet met anderen actief - live porno vanop de eerste rij kijken heeft ook wel eens iets. Dp passeerde zonder probleem bij haar. En ze was duidelijk enorme fan van tongzoenen. Haar eerste ronde deed ze nog discreet in een kamertje apart met slechts enkele toeschouwers. Haar tweede ronde was gewoon aan de bar toog.
- de ondertussen legendarische bukake was er uiteraard ook weer. In het rijtje ontbraken eerst nog wat dames van de koppels. Maar al snel namen ook de meesten hiervan deel aan het geil spektakel. De lover van Virginie - dat moet dan Quazar geweest zijn - moedigde me aan om voor haar in het rijtje te kiezen. Dit in duo met de blonde met de halsband want dixit hem kennen ze elkaar goed. Maar deze laatste hing al compleet vol - omdat ze er ook dus eerder was aan begonnen. Daardoor had ze nood aan een echte douche.
Virginie nam met plezier de honeurs alleen waar en kreeg de volle lading in de mond / op het gezicht en de borsten.

Toen was er enkel nog de zware taak voor de mensen achter de toog om iedereen naar huis te krijgen.
Ik reed naar huis met a big smile on my face!
 
Terug
Bovenaan Onderaan