Algemeen Roemenië

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Een discotheek waar je gewoon rustig rond kan kijken en waar de dames iets willen bijverdienen.
Maar overige informatie mag ook.

Over het algemeen gaan Roemeense dames niet naar de discotheek om wat bij te verdienen.

Heb het in het verleden weleens aan de hand gehad in de fameuze Bamboo in Boekarest, maar dat ging dan wel over toen al flinke bedragen.

OXYA is de bekendste discotheek, upper class. In het oude centrum zitten er ook verschillende, daar heb je veel meer kans. Maar het is niet meer zo dat men opkijkt van een westerling. Het wemelt daar van de Italianen, Aziaten, Arabieren en zo.

Gentlemen's clubs zijn te vermijden. Vrijwel allemaal uitzuiperij en oplichterij. Rondom de wat betere hotels hangen ook wel dames rond.
 
En als je als man alleen 's-avonds door de old town loopt hebben de dames dat ook snel genoeg door. Ik word steevast elke keer aangesproken door enkele dames als ik daar een rondje loop. Maar inderdaad, bijvoorbeeld rond Radisson Blu hangen er ook altijd een paar rond.

Ben benieuwd naar je ervaringen!
 
En als je als man alleen 's-avonds door de old town loopt hebben de dames dat ook snel genoeg door. Ik word steevast elke keer aangesproken door enkele dames als ik daar een rondje loop. Maar inderdaad, bijvoorbeeld rond Radisson Blu hangen er ook altijd een paar rond.

Ben benieuwd naar je ervaringen!
Idd. Bij het Hilton in het oude centrum ook.
 
Artemis Masaj bestaat nog steeds en is zo te zien niet veel veranderd. Nette zaak waar je prima naartoe kan. Zit wel op beetje gekke plek in een woonwijk
 
Iemand nog tips of adviezen ?
Heb dit topic wel doorgelezen, ben alleen opzoek naar wat meer up to date info.
Zelf ga ik over een paar maanden naar Boekarest voor een paar dagen waar ik verblijf in een hotel in old town.

Beste advies: niet gaan! 😉
Ben begin van het jaar geweest. Lastig scoren zelfs als je wil betalen.
Uiteindelijk wel wat dames gevonden. Maar hoge prijzen.

Pas op voor dames in de bar die met je willen drinken. Ze drinken shotjes van 30 euro en krijgen daar wat centen voor.
 
Beste advies: niet gaan! 😉
Ben begin van het jaar geweest. Lastig scoren zelfs als je wil betalen.
Uiteindelijk wel wat dames gevonden. Maar hoge prijzen.

Pas op voor dames in de bar die met je willen drinken. Ze drinken shotjes van 30 euro en krijgen daar wat centen voor.
Dank voor de tip
Zal mn budget blij mee zijn 😁😬

We gaan het zien, 30 euro voor een cocktail 😅😅
Dan op zijn minst met goud beslagen
 
Dank voor de tip
Zal mn budget blij mee zijn 😁😬

We gaan het zien, 30 euro voor een cocktail 😅😅
Dan op zijn minst met goud beslagen

Was het maar een cocktail. Een shotje binnen 5 seconden weg. Ze dansen dan wel 5 minuten met je en vragen er dan weer eentje.
Krijgen hier zelf een euro of 5 voor.
De dames pakken er makkelijk 20 op een rustige avond. Niet gek voor een student
 
Dank Johnnie. Ik ben benieuwd wat ik zal treffen. Ik kom alleen uit op Nimfomane en Publi24, maar het is lastig in te schatten wat het fake-gehalte is. Ik ga eerst op safari in de bars, mocht dat niks opleveren, dan via deze website.

Pas in de bars op voor dames die alleen maar dure drankjes komen drinken. Meer dan dat wordt het ook niet namelijk.
Ik ben er 3 dagen geweest maar kon niet echt iets vinden.
Misschien was ik niet op de juiste plek. Maar het was lastiger dan ik dacht.
 
Ook in Roemenië kennen ze inflatie. Maar €50 voor een uurtje met deze topper is echt niet te duur. Ok ik spreek de taal dat scheelt misschien in de prijzen die ze vragen. Mijn ervaring is dat de prijzen op het nimfomane.org/forum over het algemeen kloppen en niet hoger worden als ze merken dat je buitenlander bent
Inmiddels weer terug uit Boekarest. Rondom old town Hilton lopen een aantal dames (pas op voor de opvallende zigeunermeiden!). Je wordt ook actief benaderd mocht je in de buurt van een terras zitten.

Ik heb zelf een aantal malen via nimfomane contact gelegd om te kijken of ze bereid waren voor escort; helaas niet altijd het geval, anders heel duur (200e voor een basispakket).

Uiteindelijk via euro girls escort een meid van 23 geboekt. Prima service, voor 150e een uur (69, zoenen, pzc, mnd).9 Had ook twee keer kunnen klaarkomen maar was te moe😊

In het uitgaansleven is er de Freddo bar, met dancers op de kozijnen van het terras, geinige plek. Er zijn veel meiden waarvan je denkt dat het dvp's zijn, maar willen alleen een drankje van je, allemaal ingehuurd door de eigenaar. Dus leuk om uit te gaan en misschien sporadisch kans om iemand mee te nemen.

Voor diegenen die sjiek willen eten en evt een high class companion willen oppikken; Casa di David. Hippe restaurant (een paar ook ernaast). Zou ik zeker aanraden!

Maar voor de rest is het een dooie boel daar, lekker naar FKKs gaan.
 
Terug
Bovenaan Onderaan