Is prive-ontvangst tegenwoordig oplichting?

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Is prive-ontvangst tegenwoordig oplichting?

  • Ja

    Stemmen: 6 6,0%
  • Nee

    Stemmen: 20 20,0%
  • Niet alle dvp's

    Stemmen: 74 74,0%

  • Totaal aantal stemmers
    100
Wat mij altijd zo verbaast is dat er zoveel zijn die niet reageren op een appje. Als je de moeite neemt om een advertentie te maken dan wil je toch klanten hebben? Als er allerlei bendes achter zitten dan zijn die bendes in ieder geval liever lui dan moe.

Al mijn Nederlandse dames die dit naast een andere baan doen blijven wel altijd goed bereikbaar of nemen zelfs initiatief om af te spreken.
 
Er bestaan ook natuurlijk wandelaars die gaan enkel indien een dvp ruime goede recensies hebben.
Haha ja zeker! Hier is er één: hawdoeee!! Maar als je goed zoekt, vind je altijd wel wat op GR! Vooral met t kinky nr. Soms veranderen de dvps hun naam of sluiten ze de pagina maar vaak zijn ze wel te vinden of je deelt hun link in de "wie heeft ervaring met" sectie hier op GR
 
Ik wou gisteren een topic starten met exact de tegenovergestelde stelling, maar ik ben actief in België, misschien is dat anders dan in Nederland .

Heel wat van mijn vensterbezoekjes in Brustem waren eerder mweh ervaringen. Bij privéontvangst de laatste vijf jaar heb ik er twee of drie die tegenvielen, en twee van die bezoekjes waren aan dames die hier positieve recensies hadden, en waar ik echt geen klik had met de dame.

Op één uitstekende ervaring bij raamprostitutie, zijn al mijn beste ervaringen bij privé ontvangst. En ja, een groot deel van deze bezoekjes was na het lezen van een review hier, maar ik heb ook positieve ervaringen waar ik een blind date boekte.
Ik moet wel zeggen dat ik enkele keren bijna een bezoekje boekte bij een dame en dan hier extreem slechte ervaringen las toen ik ze wou boeken.
 
Ja daarom, de reviews zijn echt superbelangrijk. Heb zelf 1,5 uur gereden naar Celina die nu in Eindhoven zit en ken haar van de goede reviews van de Haagse wandelaren, anders had ik dr zeker niet bezocht. De dames met goede service, bieden goede service aan ale mannen. Je hebt ook dames die je aantrekkelijk moeten vinden, en daar zie je dan wisselende reviews over in mn ervaring
 
Juistem. Pioniers moeten er zijn. De fundering van dit forum. 🙏
Inderdaad.

Zo zijn er die op dit topic reageren...maar zelf nooit een risico nemen om een dame te bezoeken zonder dat er hier een recensie van te vinden is.

Als het je een paar keer overkomt...dan moet het echt wel aan de wandelaar zelf liggen...

Is 1 van de redenen voor mijn nieuw account. En de hoofdreden waarom ik geen recensies meer schrijf. Nog van nieuwe dames, noch van dames die hier al 1 of meer reviews hebben.
 
Er bestaan ook natuurlijk wandelaars die gaan enkel indien een dvp ruime goede recensies hebben.
Ik ken er ook zo eentje en dan hier recensies schrijven en doen alsof hij ze ontdekt heeft, met z'n 97 recensies. Wel slim natuurlijk dat moet ik hem nageven, anderen het vuile werk laten doen en achteraf hier Mr. Bigshot spelen.
 
Laatst bewerkt:
Houd er rekening mee ze zijn vaak (veel) ouder als op de foto's en dat ze zeggen.
Zo goed als Iedereen liegt over zijn leeftijd in deze branche , da's bijna een vast gegeven . Je vraagt toch nooit hun paspoort , heb je wettelijk ook geen bevoegdheid voor .
Langs de andere kant van het verhaal zijn er ook veel mensen die er nogal wat jonger of ouder uitzien dan ze echt zijn .
Met andere woorden , dit gaat nergens over , het gaat er om hoe je in het leven staat , je attitude enz . Een rimpel meer of minder maakt toch niks uit ??

Als ze 20 jaar of meer verschillen dan wat verteld word , tja da's natuurlijk niet goed te praten .
 
Ik vind trouwens dat privéontvangst ook wel erg duur aan het worden is. Ben ik de enige? Gek dat daar verder nog geen topic over is.
Zit verstopt in andere topics zoals die Knight Rider gestart was en waar zijn afscheid in werd afgekondigd.

Hou alles bij in een spreadsheet, en ik betaal meestal 200 voor thuisontvangst, en meestal 150 voor privehuis. Beiden 1 uur, en bij aantal zit bij thuisontvangst dan wel pzc in het tarief (minder dan de helft).
 
Oplichting gebeurt maar kan nooit ern betrouwbaar succesvol businessmodel zijn voor DVPs, zeker nu ef zovele sociale media fora bestaan die dit snel melden: you can fool some people sometimes, not all of the people all the time.
Over de jaren heen heb ik mijn screening verfijnd wat me toestaat om dit soort fratsen te vermijden met nieuwe contacten. Het gebeurt nog uiteraard maar ik ga ervan uit dat de meerderheid van DVPs bij prive ontvangst ter goeder trouw zijn.
 
Oplichting gebeurt maar kan nooit ern betrouwbaar succesvol businessmodel zijn voor DVPs, zeker nu ef zovele sociale media fora bestaan die dit snel melden: you can fool some people sometimes, not all of the people all the time.
Over de jaren heen heb ik mijn screening verfijnd wat me toestaat om dit soort fratsen te vermijden met nieuwe contacten. Het gebeurt nog uiteraard maar ik ga ervan uit dat de meerderheid van DVPs bij prive ontvangst ter goeder trouw zijn.
je wil niet weten hoe gemakkelijk een gemiddelde wandelaar te manipuleren is. En dan heb ik het niet over de geile onervaren wandelaars. Zie deze topic kun je goed lachen. https://www.girlsreview.nl/threads/sofia-maia-maya-vicky-mimi-nijmegen.67933/
 
Zit verstopt in andere topics zoals die Knight Rider gestart was en waar zijn afscheid in werd afgekondigd.
Verstopt? Er zijn meerdere topics over prijzen, heel veel geklaag.
Oa

 
Er zullen er vast zijn die je proberen te oplichten, maar daar heb ik geen ervaring mee of je moet het over ze service hebben die aangeboden wordt.
Natuurlijk ben ik ook wel eens omgedraaid omdat ik het gevoel had dat er iets niet klopte toen ik de omgeving zag.
Ik heb 2 vaste dames en we hebben een zeer goeie klik en er is respect over en weer.
 
Wat mij altijd zo verbaast is dat er zoveel zijn die niet reageren op een appje. Als je de moeite neemt om een advertentie te maken dan wil je toch klanten hebben?
Sommige hebben genoeg vaste klanten. De advertentie kan dan een soort stille hint naar die klanten zijn: joehoe, ik werk weer..
Dat is ook maar een aanname van mij. Eigenlijk moet je het bij sommigen niet eens proberen te doorgronden. Je kunt niet in hun hoofd kijken.
 
Mijn meeste ervaringen uit het verleden zijn toch vaak privé ontvangst. Ik heb goede ervaringen ermee. Alleen altijd je gezond verstand gebruiken voordat je afspreekt. Verloopt de (app) communicatie enigszins normaal? Wat de meeste mensen normaal en respectvol vinden in ieder geval. Zijn de onderlinge afspraken die je maakt duidelijk of blijft het vaag? Je kan ook van tevoren om een foto vragen of videobellen. Daarnaast, een dame met goede reviews is toch wat betrouwbaarder.
 
Prijzen is altijd een gedoe. Nu mijn budget zoals bij iedereen heeft grenzen. Ik heb geen probleem 200/u of meer te betalen als het de moeite is. Wat mij wel steeds verbaast is dat er vaak ook geklaagd wordt dat men 100/120 heeft weggegooid want de service trok op niks, geen GFE !! Tja, chateaubriand en krab of kreeft kosten geld op restaurant. Ik ben hier ook eerlijk in, net zoals ik een fles wijn koop die meer dan 15 eur kost: eerst geproefd hebben, dan kopen (en bij wijn kan dat ook tegenslagen). Vandaar dat ik hier recensies opzoek wanneer het gaat over dames die 200+ per uur hanteren als tarief vooraleer ik tot actie overga
 
Het gaat ze waarschijnlijk goed af dan hoeft het niet meer zo.
Sommige hebben genoeg vaste klanten. De advertentie kan dan een soort stille hint naar die klanten zijn: joehoe, ik werk weer..
Dat is ook maar een aanname van mij. Eigenlijk moet je het bij sommigen niet eens proberen te doorgronden. Je kunt niet in hun hoofd kijken.
Ja maar nog niet zo lang geleden las ik hier dat de vraag zo enorm is ingezakt. Dat had iemand van de dames gehoord of zo.

Maar misschien heeft hij gewoon een afwijkende smaak en ik een die heel vaak voorkomt. 🤷‍♂️
 
Terug
Bovenaan Onderaan