Het einde van het jaar nadert...

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Het einde nadert.......van 2025. Hebben we er een beetje een leuke tijd van gemaakt?

Raamdames
Alhoewel ik van oudsher een raambuurten-stroller ben, heb ik al sinds lange tijd mijn radar afgesteld op privéhuizen en gangbangs. Maar als ik er ben, dan is het de Geleenstraat.

Privéhuizen
Weer wat toppertjes gedate. In 2025 kennis gemaakt met exotische snoepjes zoals Lilly bij Cherda of Vanessa in Leiden.

Gangbangs
Weer lekkere feestjes meegemaakt bij HaagseB. Dit jaar kennis gemaakt met de feestjes van Michel (met als absolute knaller de gangbang van Sascha en Lionessy). Dit jaar de stap gezet om vaker naar België te gaan. Is me goed bevallen. Positieve ontwikkelingen dat zowel Diane's Secret als Maison Monty dit jaar zijn begonnen met gangbangs. Bij Diane nog niet geweest bij zo'n feestje. Bij Monty was het weer als vanouds met lekkere meiden van het huis zelf. Bij de Gigolinas valt Eva(Cherisse) op met haar uiterlijk en lekkere body.

Hoteldates

Weer veel te veel uitgegeven aan hotelkosten. Maar wel o.a. twee keer superhotty Aziatisch studentje Ami gedate, yummy. Verder in de privésfeer en op de scheidslijn tussen (ex)DVP/privé weer veel leuke dates gehad.

Privé in 2025 heel veel leuke meiden leren kennen. Naast het leuk uitgaan met die meiden, is er altijd wel een met wie het klikt en heeft geresulteerd in een leuke intense hotelontmoeting. De volgende staat al op de planning. Maar goed, dat valt dus buiten de DVP-wereld.

Ik zie met vertrouwen 2026 tegemoet en als ik me geil voel, ga ik op pad. Voel ik me niet geil, dan blijf ik thuis 😉.
 
Ik had me voorgenomen dit jaar de 40 bezoekjes aan te tikken, dit is niet gelukt met name door 4x afzeggen van date door een prive ontvangst dame, in de laatste paar maanden.

Had me ook voorgenomen dit jaar veel nieuwe dames te zien en ook op zoek te gaan naar nieuwe vaste dames. Dit is niet erg gelukt, 2x in Den Haag Kassandra (prive ontvangst) bezocht, was erg leuk met haar, maar ze is minder gaan werken en lijkt alleen nog in Amsterdam te werken.

Verder ben ik doorgegaan met waar ik eerder al aan begon, meer bezoekjes bij de ramen, minder bezoekjes aan de prive ontvangst dames. Dit door het voor mij mindere aanbod dan voorheen in de prive ontvangst, plus de gestegen vraagprijs. Me prima geamuseerd bij mijn vaste dames :)

Ga in 2026 weer proberen méér bezoekjes af te leggen.
Verder hoop ik op stagnerende prijzen in de prive ontvangst ;) en dat het aanbod van leuke Oost-Europese dames in die prive ontvangst in mijn regio weer eens verbetert!
 
Voor mij zit dit jaar erop.
En heb mijn focus dit jaar meer gelegd op Japan, twee trips in totaal, bijna 5 weken daar vertoeft.
Wat al mijn spaargeld heeft opgeslokt.
Dus als je mij dit jaar niet tot nauwelijks bent tegen gekomen op gangbangs, dat kan kloppen 😅

Deed ik in 2023 nog 36 gangbangs in een jaar, kon ik ze dit jaar op 1 hand tellen.

Maar heb mij zeer vermaakt in Japan, heb veel dames 2 uur geboekt daar en dan is het genieten.

2026 wordt pas weer in November naar Japan, dus voor die tijd ga ik wel weer op pad hier in Nederland.

Hele hete dagen gewenst en tot 2026!
 
Terug
Bovenaan Onderaan