Recensie Mrs Sinistra, Gouda 4,83 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Gisteren bij haar geweest.Worstelen,facesitting en strapon.
Contact leggen gemakkelijk.
Het is een mooie vrouw,sportief en gespierd figuur.
Er hangt nog niks bij haar,voor zover ik heb kunnen zien.
En ik heb haar goed kunnen bekijken.
Begonnen met een rollenspel en worstelen.Als ze me eenmaal in haar greep heeft is er geen ontkomen aan.Daarna werd ik door haar genomen met een strapon.
Ze heeft me afgetrokken terwijl ze op mn gezicht zat.
Was een prima,"softe" sessie.

De negatieve beoordeling van de Weerman begrijp ik niet.Als je zijn bijdragen ziet zijn het alleen maar negatieve beoordelingen.Hij schijnt er een plezier in te hebben om domina s zwart te maken.
Nou ja,dat is ook een hobbie.
 
Ik denk meer: je komt er tijdens het restaurantbezoek achter dat je niet van sushi houdt ... een vrij normale gang van zaken.
Het duurde bij mij ook een tijdje en een paar mislukte SM-sessies voor ik erachter was wat ik wel en niet leuk vind qua SM.
 
Laatst bewerkt:
Algemene beoordeling
4,00 ster(ren)
BDSM spel
5,00 ster(ren)
Aftrekken
4,00 ster(ren)
Anaal bij klant
4,00 ster(ren)
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
West-Europees
Leeftijd
35-40
Haarkleur
Rood
Cupmaat
B
Lengte
1.70 m - 1.80 m
Lichaamsbouw
Atletisch
Duur van bezoek
60 minuten
Shift
Avond/Nacht
Dag
Dinsdag
Link naar advertentie
mistress-sinistra.com
Totale kosten (in euro)
200
Mrs Sinistra adverteert slechts sporadisch.
Ze luistert goed naar wensen en grenzen; houdt rekening met wat je aangeeft; tast goed af waar de pijngrens liggen; wisselt posities af voordat het vermoeiend wordt; mengt enige erotiek/benadering in het spel. Kortom, vakkundig, en deinst niet terug voor het spelen met pijn. Ruimte valt niets op aan te merken.
Is wel imposant in haar houding en uitstraling, zonder bazig te zijn. Wellicht niet ieders droom wens, maar goede Domina.
Eerder nuchtere meid dan aanstelster. Bespeelt je reacties prima.
Intens tepelspel met klemmen, gewichten, handschoenen met stippeltjes, en rijzweepje. Ook de billen een etmaal-lange gloed bezorgd.
 
Ik had vooraf aangegeven: geen blijvend letsel en bloed. Maar luisteren ho maar. .. maar toen ik de striemen, krassen, op mijn lijf en penis zag gaf ik aan te willen stoppen. Maar dit monster ging door.
Wat voor blijvend letsel heb jij er aan over gehouden?
Wellicht bedoel je sporen, en was dat ook de bron van het misverstand.
Welk stopwoord hanteerde jij? Toch niet auw, stop, genade?
Meestal ben je beter uit met een onmiskenbare onderbreking zoals "ministerie werkgelegenheid" of "spijkerbroekfabriek".
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
BDSM spel
5,00 ster(ren)
Prostaat massage bij klant
5,00 ster(ren)
Highclass companion
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Anaal
  2. BDSM Klant dominant
  3. Speciale kleding verzoek
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
West-Europees
Leeftijd
35-40
Haarkleur
Rood
Cupmaat
B
Lengte
1.70 m - 1.80 m
Lichaamsbouw
Slank
Duur van bezoek
120+ minuten
Hier op deze site lees ik uiteenlopende reviews over mijn Meesteres Sinistra. De positieve die spreken denk ik voor zich maar een enkele wel heel erg negatieve die kan ik echt niet plaatsen! Het is nogal gemakkelijk en respectloos om hier anoniem zoiets over haar te schrijven, wat eerder uit persoonlijke en of zakelijke redenen is gedaan om haar bewust te benadelen. Hiertegen kan zij zichzelf niet zomaar verdedigen en dat heeft ze ook zeker niet verdiend!

Misschien mag ik jullie daarom meenemen in hoe ik haar heb mogen leren kennen.

Als onderdanige alleen gaande volwassen hardwerkende man had ik de neiging om niet goed voor mezelf te zorgen en toen ik het besef kreeg dat dit anders moest ontkwam ik er dan ook niet aan om mij onder de begeleiding en toezicht te stellen van een van nature dominante vrouw die het als vanzelfsprekend en normaal vind dat ik haar moet gehoorzamen. Mijn eerste ontmoeting met Meesteres Sinistra die gaat nu denk ik alwel terug tot meer dan 10 jaar geleden toen ze nog werkzaam was voor Domination Palace! Ze was heel erg vriendelijk, voorzichtig en ruimdenkend en ze deed heel erg haar best om er voor mij een bijzondere sessie van te maken. Ik was gelijk onder de indruk van deze mysterieuze, sterke en zelfverzekerde vrouw. Inmiddels nu zoveel jaren later ben ik dat nog steeds maar nu moet ik mij regelmatig bij haar melden in haar eigen mooie en zorgvuldig met veel BDSM attributen ingerichte en altijd schone studio (Meesteres Sinistra is hier heel erg zorgvuldig in en altijd aan het poetsen). Het is altijd gezellig en ik voel mij bij haar heel erg op mijn gemak en thuis. Kopje koffie erbij en met veel interesse voor elkaar gezellig kletsen over de dagelijkse dingetjes met humor maar zeker ook over de serieuze onderwerpen kunnen wij samen helemaal in opgaan.

Ze neemt mijn begeleiding en opvoeding dan ook altijd heel erg serieus en ze vergeet nooit wat wij samen hebben afgesproken en ze laat zich door mij hiervan met mijn geklets dan ook niet afleiden. Wanneer ik ongehoorzaam ben geweest dan krijg ik van haar zonder discussiemogelijkheid straf waarbij ze altijd goed rekening houd met wat ik aankan en in de jaren heeft ze dit langzaam opgevoerd. Na mijn bestraffing voel ik mij altijd schuldig en wil ik maar wat graag mijn best doen om haar beter te gehoorzamen echter soms ben ik hardleers en verwaterd daarna langzaam mijn gedrag…
Aan het begin van vorig jaar heeft ze daarom een serieus gesprek met mij gevoerd. Om mij echt te kunnen onderwerpen en opvoeden moest ik het eigenaarschap van mij als slaaf volledig aan haar overdragen, mij voor onbepaalde tijd onder haar gezag stellen en dat ze mij geheel naar eigen inzicht kan straffen, zo streng en zo vaak als dat zij dit nodig acht. Wetende dat ik haar begeleiding nodig heb en hier ook echt baat bij heb, heb ik daarmee dan ook zonder te twijfelen geheel vrijwillig ingestemd.

Wat dit voor mij als slaaf betekend is moeilijk te beschrijven. Zo mooi en bijzonder is de band die wij samen hebben en dat zij als Meesteres voldoende in mij ziet om mij blijvend onder haar hoede te willen nemen.

De strenge opvoeding die ik nu van haar krijg is denk ik niet voor iedereen weg gelegd maar als je terug kijkt in de geschiedenis dan ligt deze voor een belangrijk gedeelte in lijn met de Victoriaanse tijd. Echter nu daarentegen met uiteraard mijn Meesteres Sinistra onbetwist als mijn meerdere. Ze kijkt ook zeker niet op mij neer en we praten ook veel waarbij we veel waarde hechten aan elkaars mening, maar uiteindelijk neemt zij de beslissing(en) en bepaald alleen zij wanneer en hoe streng ik straf van haar verdiend heb. Een middel uit de Victoriaanse tijd wat nu nog steeds even krachtig is en waar wij allebei in geloven is het geven van echte (lijf) straffen.

De mildere variant hierbij is dat ze bijvoorbeeld kan besluiten om mij langdurig geboeid op te sluiten of vast te leggen. Helemaal in stilte en overgeleverd aan mijn eigen gedachten.
Af en toe rammel ik met de kettingen en ook al ben ik groot en sterk maar zoals zij mij heeft vastgelegd kom ik zelf echt niet los. Ik mag dan van haar ook eigenlijk geen geluid maken maar hoop voorzichtig toch dat ze mij hoort omdat ik dan weet dat ze vlakbij mij is, mij aandacht geeft en misschien zelfs wel snel gaat bevrijden…

Maar beveelt ze mij streng om in de strafkamer geheel ontkleed en op mijn knieën op haar te wachten dan weet ik dat ik pas echt straf van haar ga krijgen. Ik moet haar wel gehoorzamen en zenuwachtig en angstig kijk ik naar de grond maar zoals altijd blij om haar te zien kijk ik toch omhoog wanneer ze prachtig met een kort leren rokje en lange laarzen aan voor mij verschijnt en waarbij haar mooie lange rode haar in een gevlochten paardenstaart hypnotiserend glanst in het licht.
Dan legt ze mij met leren riemen en boeien onlosmakelijk en helemaal machteloos stevig vast over haar mooie vintage spankingbok. Ik kan dan echt geen kant meer op en ben dan helemaal van haar!
Zoveel gemengde mooie gevoelens en gedachten gaan er op dat moment door mij heen wanneer ik zo onderdanig ben en mij helemaal aan haar overgeef.
Vervolgens krijg ik er dan van haar gemeend ouderwets en streng van langs. Het enige wat je daarna de komende tijd hoort is het luid door de lucht zwiepende geluid van de Zweep of de Cane wanneer ze deze bijna eindeloos keer op keer zo hard mogelijk op mijn, steeds roder wordende en waarbij vele diepe striemen ontstaan, zitvlak laat neerkomen.
Jammeren en met al mijn kracht spartelen en rukken in de boeien dat helpt mij helemaal niets en het leren harnas met de opblaasbare mondnevel, die ze mij van tevoren strak heeft omgedaan, verhinderd dat ik de hele buurt van angst en pijn tijdens mijn bestraffing luid bij elkaar schreeuw. Ze gaat er helemaal in op en geniet er zichtbaar van om mij zo hard en zonder genade te bestraffen. Zo mooi om dat samen met haar te mogen ervaren! Je hebt het verdiend slaafje zegt ze dan en dit zijn de consequenties als je mij niet gehoorzaamd. De laatste keer dat ik van haar deze straf heb gehad kon ik zeker drie weken erna nog nauwelijks goed zitten!

Een dergelijke intense bestraffing zal ik ook zeker niet zomaar van iedere vrouw accepteren.
Maar van mijn Meesteres Sinistra vind ik dit als vanzelf sprekend. Ze heeft altijd zoveel geduld met mij en ik heb echt baat bij haar begeleiding en opvoeding. Ze laat mij boete doen en mijn misstappen worden door haar streng bestraft. Haar leren gehoorzamen en mij discipline bij brengen om het beste in mij als haar slaaf naar boven te brengen.
Ik vertrouw haar dan ook volledig en ik heb veel respect voor haar om wat ze doet en speciaal om de bijzondere en mooie vrouw die ze is. Bij haar voel ik mij veilig, kan ik mezelf zijn en ik wil mij graag blijvend en vrijwillig geheel aan haar onderwerpen. Alleen zij is mijn lieve Meesteres!

Elke slaaf zal natuurlijk een sessie met Meesteres Sinistra op zijn eigen manier ervaren. Ze is geduldig met beginnende slaven en ze houdt absoluut rekening met de van tevoren afgesproken grenzen. Echter ze zal wel uitdagen om de grenzen te verleggen. Ze is van nature een echte Meesteres en immers een straf is pas echt als een slaaf zich hieraan niet kan onttrekken of invloed op uit kan oefenen! Wie weet trek jij nu ook eens de stoute schoenen aan voor het maken van een afspraak. Behandel haar dan uiteraard zoals het hoort met alle respect en probeer niks af te dwingen. Geef je aan haar over en wie weet neemt ze jou dan mee in haar wereld van de BDSM die jouw stoutste dromen wel eens zou kunnen overtreffen!
 

Bijlagen

  • Spankingbok Mrs Sinistra.JPG
    Spankingbok Mrs Sinistra.JPG
    410,8 KB · Weergaven: 6
Terug
Bovenaan Onderaan