Algemeen Alkmaar algemeen 4,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Ik was zojuist bij denise/denisa in de 2e passage. Mooie jonge dame uit roemenie. Sex viel tegen. Kort pijpen, met bh aan. Daarna snel willen neuken terwijl ze haar hoofd wegdraaide. Bh ging op verzoek gelukkig wel uit.

Beffen was 50 euro erbij, heb ik gelukkig niet gedaan.

Wie zit er trouwens naast zlatina? Kamer 3 geloof ik.
 
Correct Giselle gespot., Anna 17k2 is terug. En Julia 11K2 ook. Tevens Oana even in een vlugheid gezien, de Blonde dame die vaak op 11K2 zat (even naam kwijt) zit nu in de kamer achter haar. Dus op 13K1 ( t' steegje) Laura zit op nu op 12K1 (die van maria) zoals eerder gezegd nu een led bordje met naam, kan niet missen. Voor de rest is 29 weer gevuld met de vaste dames (op 3 na, die wisselt) op A15 een geheel nieuwe dame gezien, (voor mij dan) nog iemand vergeten?

Wandelse!
Pastoor, wie van deze dames is jouw favoriet? Dat je na het klaargekomen hallelujaaa zegt of denkt
 
Pastoor, wie van deze dames is jouw favoriet? Dat je na het klaargekomen hallelujaaa zegt of denkt
deze voorganger heeft geen favorieten want iedereen is mijn favoriet, maar het kerkduitje gaat vaak op bij Irina of Sisi/Carmen, bij een goede week komt het koortje ook wel eens samen bij Erika of de hemelpoorten die opengaan bij Julia, Halleluhja. Om vervolgens de achterdam spreuk aan te halen "samen klinkt als Amen"
Zijn er altijd zoveel oostblokkers mannen die daar rondhangen? Wat een bende was t vandaag
Ja zaterdag en zondag meestal.
Hebben die lui vrij van werk.
Mooie vrouwen neuken en bier drinken.
Jep. Soms zijn ze wat "rustiger" maar ze kunnen ook best de beveiliging en politie bezighouden in dat straatje
 
Ik lees net een reactie in het topic van Maria A12 k1 en reageer maar even hier. Laura hoopt dat het nog een week duurt voor haar kamer weer klaar is maar weet dat ook niet.
Wanneer Maria terug komt weet ik niet.

Vanmiddag was het zeer rustig qua wandelaars. Zag zelf nog een leuke blonde dame op het pleintje maar die was te druk met haar mobiel dus geen contact mee gemaakt anders was de kant groot geweest dat ik zou zijn binnen gestapt.

En ja, volgens mij was Oana aanwezig maar het gordijn was langdurig dicht, wie weet volgt er nog een recensie?
 
Terug
Bovenaan Onderaan