Vandaag wilde ik een lekkere hoer neuken dus een geile kop, jong en een redelijke service. Pijpen zonder condoom en even doorneuken.
Ik had mijn research gedaan via de bekende fora, de advertentie-sites en flink opgefokt stapte ik in de auto en parkeerde mijn auto bij de gracht achter de Doublet.
Op de lijst stond Alexandra in de Doub, Camella en Elisabeth op de Geleen.
Tijdens mijn eerste rondjes in de Doub vielen mij Diana en haar zus op, Tanja op 30, een blonde naast haar, een lekkertje in een ruitjesrok op 7, Ruby op 4 maar ook de heerlijke Alexandra op 16.
Mijn gedachte om naar de Geleen te rijden verdween als sneeuw in de zon en ik hield Alexandra in de gaten.
Een klantje werd binnengelaten en ik besloot nog wat rond te wandelen.
Na een kwartiertje stond ze weer mooi te wezen achter het raam en ik liep langzaam de passage in van haar ontvangstplek.
Alexandra heeft een koele strak uiterlijk, lokt geen klanten en staat trots en bijna arrogant achter haar raam.
Haar grote borsten en slank lijfje in vol ornaat op flinke palen.
Bellend met haar telefoon in haar hand of dwars door je heen kijkend als je langsloopt.
Ik hou daarvan en al snel stak ik mijn hoofd door haar half-geopend deurtje.
'You wanna play?' vroeg ik glimlachend en ze beantwoordde mij met een lief lachje en liet mij binnen.
Het trappetje op en al kletsend liepen we naar haar afwerk-plek.
Alexandra ziet er bitcherig uit en keurt je geen blik waardig als je haar tegenkomt op straat maar 1-1 is het een leuke meid, realistisch en zakelijk op een voor mij prettige manier.
Ze rekende voor mijn wensen 100, normaal gesproken een deal-breaker, maar omdat ik mn zinnen op haar had gezet, het geld gepast bij mij had en weet dat zij mij de minimale service zal geven overhandigde ik zonder morren haar het gewenste bedrag.
Een kort wasje aan de wasbak voor beiden en ze zat al naakt op haar knieen op haar bedje.
Ik liep naar haar toe, ze stond op en ik kreeg een korte staande verkenning.
Haar borsten voelden heerlijk, mooie tepeltjes, heerlijk slank en haar mooie handen met prachtige nageltjes over mijn lijf.
We vervolgden de sessie liggend op het bed met alle spiegels om je heen.
Haar lijf betastend zette ik haar op haar billen met haar voeten naar mij toe.
Ik masseerde ze en ze voelde meteen aan waar mijn voorkeuren liggen.
Haar mooie kleine voetjes op een korte afstand van mij die ik zachtjes masseerde met mn handen.
Het was moeilijk om mij in te houden maar al snel had ik haar tenen in mn mond terwijl ze liggend mij bekeek.
Haar voetjes gingen al snel op zoek naar mijn stijve pik en langzaam wreef ze haar tenen langs mijn schacht en ballen.
Haar voeten omklemden mijn paal en zachtjes trok ze mij af.....mijn dikke pik tussen haar geile hoeren-voetjes.
Deze wandelaar was al tevreden.
Ze ging op haar knieeen en langzaam verwende ze met haar mond en tong mijn steigerende lul op een rustige manier......zoals ik het graag wil.
Het verbaasde mij dat ze mijn ballen likte en eraan zoog en met die geile lippen, dik opgemaakte ogen en hoerige kop was het geen straf.
Mijn pik ging langzaam in haar mond, haar hoofd ging heen en weer in een fijn ritme, ze luistert naar mijn aanwijzingen, en al gauw verdween mijn geile penis, natgespuugd en in een goed tempo, haar mond in.
Ik wilde goed doorgepijpt worden in een stevig tempo en lang genoeg.
Haar hoofd tussen mijn handen bepaalde ik op een rustige manier het tempo.
Ze wisselde perfect af met een tweede foot-job op eigen initiatief en ze kreeg mij op de juiste manier in de juiste mood.
De pik ging nogmaals het mondje in voor een geile pijp-beurt en ze voelde dat het tijd was om te neuken.
Ze vroeg mij welk standje ik wilde en omdat mijn pik kei-hard was vroeg ik haar om op mij plaats te nemen.
Normaal gesproken doe ik dit nooit omdat ik controle wil houden maar het is mijn favoriete standje om te zien en ik wilde dit met haar oefenen.
Haar voetjes naast mijn heupen en langzaam begeleidde ze mijn pik in haar poes.
Het is een prachtig gezicht, haar volle borsten voor je neus terwijl je pik heen en weer gaat in haar strakke poes en ik wist dat ik dat niet zou volhouden.
Met lange halen verdween hij in haar poes....een waanzinnig uitzicht.
Diep erin en ze bewoog haar heupen wat zorgde voor een ongekende sensatie.
Ik duwde haar naar achteren op haar rug en vertelde wat ik ging doen.
'Im gonna fuck you on your back, looking at your beautiful face and after that I will fuck you doggy till I cum'
Ze antwoordde met 'I know, baby, I know what you like'
Ik neukte haar stevig door in missionaris, kijkend naar mijn pompende pik en al snel draaide ik haar om op haar knieeen met haar gezicht naar de spiegel.
Haar reet omhoog, beentjes uit elkaar en oogcontact via de spiegel.
Dit meisje liet mij haar stevig in het hoeren-standje doorbeuken, als een loops hondje met een toegankelijke kut.
Kreunend spoot ik het condoom vol in haar hoeren-kut wat ze glimlachend ontving, het sletje was blij dat ze weer een tevreden klantje had geholpen.
Ook al was het bedrag hoger dan mijn comfort-zone, ik was tevreden.
Een geile foot-job en het likken en zuigen aan mijn ballen heeft ze niet eerder met mij gedaan en dat maakt een vervolgbezoek logisch.
Uiterlijk? Top!
Service? Zoals ik het graag wil
Herhalingsgevaar? Zeker!
Alexandra is een verstandige hoer, geeft een goede service en wil jou plezieren binnen haar grenzen. Zakelijk maar als je goede afspraken maakt top.