Algemeen Amsterdam algemeen

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Ja maar je mist ook liefde, genegenheid en veel met elkaar delen
Goedemiddag, hebben jullie een tip voor goede kinky sex? Beetje tepels bijten en knijpen en verder lekker pijpen en neuken? Zag in oude Nieuwstraat wel wat kinky/sm bordjes, maar nog niet geprobeerd. Dank alvast.
Op de Ruysdaelkade genoeg keuze daarin
 
Laatst bewerkt:
Hallo mede wandelaars. Ik was even kort bij de korte kolksteeg en wilde weer de dame bezoeken van nummer 7. Zij stond er niet meer. Zij is kwa postuur een chubby met een buikje dame heeft donker bruin haar en ongeveer 1.65. Weet misschien een mede wandelaar waar zij nu werkzaam is. Hopelijk weet iemand meer en mag ook via pb reageren. Heel erg bedankt alvast.
 
Net op ruysdaelkade 137 rechts een blonde dame die zegt dat ze uit albanie komt. Zeker niet aan te raden!!! 50 euro betaald voor niks, mocht haar niet eens neuken, en toen ik er wat van zei werd ze boos. Weet iemand wie dit is ? Blond, redelijk lang.
 
Het maakt mij niets uit, als doorgewinterde wandelaar kom ik toch al niet op de wallen. Project 1012 ( ook door een PvdA 'er bedacht) was het startschot wat zal eindigen in totale ondergang van deze historische plek.
 
Hallo, in januari plan ik een bezoek aan de Walletjes en ik zal één donderdagavond (na 23u) tijd hebben voor een bezoek aan een dame van de nacht. Ik zoek een mooie slanke dame. Heeft er iemand tips voor een beginner (eerste bezoek aan prostituee ooit)? Ik wil vermijden dat ik binnengelokt wordt en betaal zonder enige echte actie te zien.
 
Hallo, in januari plan ik een bezoek aan de Walletjes en ik zal één donderdagavond (na 23u) tijd hebben voor een bezoek aan een dame van de nacht. Ik zoek een mooie slanke dame. Heeft er iemand tips voor een beginner (eerste bezoek aan prostituee ooit)? Ik wil vermijden dat ik binnengelokt wordt en betaal zonder enige echte actie te zien.
1 heel belangrijk advies, ga niet naar de Wallen, zeker niet voor een eerste bezoek aan een prostituee.
Er zijn veel betere plekken, als je voor een raamervaring wilt gaan, reis dan naar het Schipperskwartier in Antwerpen en lees goed de aanbevelingen op dit forum.

Voor een eerste keer is een privéhuis waarschijnlijk een betere ervaring.
 
Terug
Bovenaan Onderaan