Afgelopen donderdag om 13:00 mijn tweede keer Rendez Vous. De eerste keer met Fay, nu met Lindsey. Ik moest even wachten, want de vorige klant liep uit.
Lindsey heeft wat pondjes meer, maar dat is geen enkel probleem voor mij.
Zelf ben ik ook niet perfect en zij heeft mooie natuurlijke borsten en een top uitstraling. Ze houdt van een babbel en stelde allerlei vragen aan mij en dat vond ik oprecht leuk. Vele vragen waren sex gerelateerd, over mijn fantasieën, de wensen die ik nog heb. Ze kwam zelf met suggesties voor een trio, een parenclub en behandelde mij of ze mij al 15 keer gezien had. Ook over haar privé leven vertelde ze van alles.
Uiteraard hebben we ook fysiek ook van alles gedaan. Ze houdt van zoenen, hetgeen voor mij prioriteit nummer 1 is en ook het strelen op de juiste plekjes wond mij enorm op. Een vrouw die jou zo behandelt, moet je ook laten genieten en volgens mij heb je genoten (als je meeleest) van wat ik bij je deed.
Twee uur was ook echt twee uur en dan betekent dat de klant na mij ook weer even heeft moeten wachten, net als ik.
Lindsey, je had het erover dat een trio voor mij met Fay en jou wel iets zou zijn.
Ik ga erover nadenken, want Fay vond ik ook erg leuk
Tot dan, geniet ik van de herinneringen aan afgelopen donderdag.