• Mocht je problemen ervaren met inloggen terwijl je eerder zonder problemen ingelogd was en er niks gewijzigd is aan je gebruikersnaam of wachtwoord? Verwijder dan even alle cookies voor deze site.

Recensie Ron & Dee, Oosterbeek 5,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
3,00 ster(ren)
Aftrekken
4,00 ster(ren)
Anaal bij sekswerker
4,00 ster(ren)
Extra's
  1. Anaal
  2. Beffen
  3. Klaarkomen op gezicht
  4. Klaarkomen op lichaam
  5. Pijpen deepthroat
  6. Pijpen zonder condoom
  7. Squirting
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Leeftijd
30-35
Haarkleur
Bruin
Cupmaat
C (fake)
Lengte
1.70 m - 1.80 m
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
120 minuten
Dag
Vrijdag
Totale kosten (in euro)
150
Niks is teveel gezegd bij eerdere recensies maar toch is het te weinig want Dee is de absolute top.
Pijpt gewillig, deepthroat, facefuck leefde op wanneer we haar lieten gaggen.
Wilde geneukt worden in verschillende standjes zowel in haar poesje als kontje en spoorde aan om haar te dp-en.
Voordat je het weet ben je in een echte gangbang belandt waar we haar goed bezig hielden.
Af en toe moest ze ff bijkomen en nam ze een slokje van haar toverdrankje maar daarna sloeg ze dubbel zo hard terug als een wraakzuchtige nymfomane die al die harde pikken moest en zou temmen.
Hard neuken, zacht neuken Lieve Dee waardeert het allemaal.
Ook genoot ze wanneer we haar vingerden en lieten squirten echt geweldig hoe geil ze was die middag.
Hoogtepunt vond ik de 2 bukkakeronden (halverwege en aan het eind) waarin ze gulzig elke pik die werd aangereikt heerlijk diep nam en zodra iemand op het punt stond te komen bood ze haar gezicht aan en spoorde aan om haar mooie koppie te vol te kwakken.
Trots liet ze aan Ron zien hoe mooi geil ze eruit zag en Ron maakte er wat mooie foto's van als een mooie herinnering/erepenning.
Ik weet niet hoe de Griekse mythologische godin v sex heet maar die van Nederland heet Dee.
Dank aan Ron voor de gastvrije, behulpzame ontvangst en aan R&D samen dat jullie deze geweldige ervaringen willen delen (n.m.m. Nobelprijs-waardig; de wereld is een betere plek door jullie).
Hopelijk tot gauw.
 
Bericht sturen via SJ

Maandag weer met deze kanjer! Had er graag bij willen zijn maar dit wordt al een duur weekend, dus de volgende keer weer

Enjoy!
Dank je.
Account op sj aangemaakt maar geen opties te berichten.
Alleen een 06 nummer waarvan mn appje niet wordt geopend.

Goeie ervaringen te lezen over Ron en Dee, ben erg benieuwd.
Eerste GB. Kun je maar meteen goed starten.

Hoop dat ik contact krijg en erbij kan zijn.
 
Terug
Bovenaan Onderaan