• Mocht je problemen ervaren met inloggen terwijl je eerder zonder problemen ingelogd was en er niks gewijzigd is aan je gebruikersnaam of wachtwoord? Verwijder dan even alle cookies voor deze site.

Welke dame is het hoge prijskaartje waard ?

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

BubbleButtLover

Vaste klant
157
04/12/25
181
15
We weten allemaal dat de gehanteerde tarieven van de dvp's kunnen varieren. van 90 / half uur in een privehuis of misschien 250 / uur priveontvangst of zelfs 700 / 2 uur voor een high class escort. We zijn toch vaak geneigd om een equilibrium te vinden met de geleverde service en de prijs die daar tegenover staat. Persoonlijk geef ik zelf rond de 150 euro uit per date en dit is dan 2 x per maand. Echter hou ik er ook van om verschillende sites en advertenties af te gaan van dames die iets knapper dan gemiddeld zijn , vaak ligt de prijs dan ook iets hoger uiteraard maar 1 x per kwartaal doe ik dan wel een beetje gek en boek dan een date bij een dame in de prijs categorie 300 euro + / uur

Mijn vraag naar jullie , doen jullie dit ook en zo ja , met welke dames in de duurdere prijsklasse ( +- 300 / uur ) hebben jullie goede ervaringen ? Natuurlijk weet ik dat een hogere prijs niet hoeft te betekenen dat de service dan gelijk 10 x beter is maar soms wilt het oog ook wat en is het gewoon super geil om te sexen met een zodanig knappe dame , dat je spontaan begint te stotteren als ze je in het dagelijks leven zou aanspreken.
 
Joh, dat is toch heel persoonlijk? Wat ik de moeite waard vind, kan jij wel niks vinden. Ik ben wel een liefhebber van Aziatisch, en dan kom je al snel uit bij Ami van thatasiangirl. Sjoko had je vroeger ook, helaas is ze gestopt met escort, en dat was ook een schatje en ook lekker kinky. Een andere mooie Nederlandse dame is Indy Arden, zit vaak in Londen. Gewoon even zoeken op Tryst en wat moois uitzoeken.

Ik betaal een hogere prijs niet omdat ze lekkerder neuken, maar wel omdat ik die dames wil neuken. 300 - 600 uitgeven per uur is goed te doen, maar ik spreek niet wekelijks met een dame af. Escorts zijn voor mij een extra in het leven en heb ik af en toe nodig. Dan wil ik ook de pareltjes op de markt. Meer uitgeven kan ook wel, maar hangt sterk af wie het is en waar het is. Als bijvoorbeeld Nederlandse pornoster Britney Duch escort gaat doen, of geile Anastasia Mistress, dan weet ik niet waar de grens ligt. Ik denk niet dat ze lekkerder neukt, maar is wel een dame waar ik het eens mee zou willen doen.

Ik weet ook dat je erbij moet zijn, zolang het kan. Genoeg mooie dames helaas laten lopen en plots zijn ze dan gestopt. Altijd spijt van gehad. Jaren gelden een mooie Aziatische Daisy in een club. Nooit meer gezien.
 
Laatst bewerkt:
Dit is best lastig en ook niet zwart/wit. Mijn duurste date dit jaar was tegelijkertijd ook de minste :( Ik heb ook een hoger verwachtingspatroon bij een hogere prijs, ik was hier wel paar dagen ziek van. Deze ervaring remt mij ook zeker af andere dames te bezoeken met een hogere prijs. Op kinky zag ik deze week de Oost-Europese Eva in Den Haag. Flinke prijzen ook, even dacht ik f**k it, gewoon doen, maar daarna kreeg het verstand me weer te pakken, ik ga het niet doen. Misschien loop ik heel wat mis, maar weet van mezelf dat ik er echt ff last van heb, mocht het niet bevallen. Heb daar geen zin in.
 
Dat is deze dame voor mij. €230 voor een uur.
Ben dit jaar welgeteld 1x bij haar geweest 😄

Zal haar nog wel een keertje bezoeken als ze er is.
 
Ik heb ook een hoger verwachtingspatroon bij een hogere prijs, ik was hier wel paar dagen ziek van. Deze ervaring remt mij ook zeker af andere dames te bezoeken met een hogere prijs.
Ik denk dat dit een bekende valkuil is, hogere verwachtingen. Een dure dame neukt niet beter, heeft geen magische orale vaardigheden en zijn ook net gewoon vrouwen. Wat je wel kunt en mag verwachten is een uitstekende inzet van de dame om samen met jou iets geils te creëren. (Let op, ik schrijf bewust 'samen'). Je mag verwachten dat ze seksueel op haar gemak is en zich richt op jouw wensen en dit goed weet te communiceren. Dat ze haar best doet om er goed uit te zien, en dat ze leert van elke ervaring om het nog beter te doen.

Ik sprak eens een man die met een dure pornoster had afgesproken. Hij was teleurgesteld dat de seks niet was zoals in zijn favoriete pornofilms. Zij bleek, 'gewoon' te neuken.

Ik denk dat je de duurdere dames vooral moet bestellen als je specifiek met haar een leuke tijd wilt. Gaat het je gewoon om seks, en de dame is minder belangrijk, dan zou ik niet meteen zeggen dat een duurdere dame de beste keuze is, tenzij je de andere voordelen wel belangrijk vind, én je het geld ook kunt besteden.
 
Ooit wel eens gedaan paar keer, 100 euro en meer.
Maar uiteindelijk geloof ik niet in al die vriendschappen en meer verhaaltjes.
Dus voor mij is het eventjes stress lossen en van een mooie dame genieten voor 50 euro. En wat meer kost is het mij niet waard. Als ze zelf meer wil, ok, maar dan moet op mijn kosten, want het blijft een verhaaltje waar je de hoofdrol mag in spelen. Meer niet.

Dan splits ik mijn centen liever op over meerdere dames. 3 of 4 keer 50 euro, weet je wel. En dan heb je ook meer recuperatietijd en dus meer genot van hetzelfde geld.
 
Daar waar ik terug ga, is de prijs waard.
Is ook waar.

Maar TS stelt de vraag welke dame van zeg 300 per uur of meer dat geld ook waard is. Mijn max tot nu toe was 250 voor een uur dus ik zou het niet weten. Behalve dat er geen relatie is tussen prijs en wat je ervoor terug krijgt. Maar wel dat ik bij een hogere prijs meer ga verwachten en de kans dus groter is dat het dan tegenvalt.

Mijn laatste van 250 was Manu en die vond ik wel heel erg goed. Maar Veronika heeft ook dat nivo en dan betaal ik 200.
 
Ik ga meestal een uur en betaal maximaal 250 euro waar dan wel PZC bij hoort te zitten en je 2 rondes mag. Ik vind het eerste namelijk ontzettend lekker en het tweede betekent dat ik niet krampachtig in moet houden en ik kan na een minuut of 10 rust een 2e ronde ingaan en afronden.

Heel soms betaal ik meer, maar niet voor 'High Class' want dat vind ik dikke onzin en ik kan er niet zo veel mee. Zijn die dames dan mooier of intelligenter? Of laten ze je sterretjes zien bij de daad?
Net zoals ik moet zuchten als ik weer eens lees dat een dame zegt dat ze een blowjob queen is krijg ik ook uitslag bij de aanprijzingen van High Class en Model.

Ik vind het prima dat anderen er wel voor gaan en meer willen betalen, ik doe het niet omdat ik geen meetbaar element erbij kan bedenken. Als je het opzoekt dan zou het een vermogend persoon zijn die bij chaos rustig blijft en verzorgde elegantie uitstraalt en gelijkwaardig omgaat met mensen die in een mindere sociale klasse zitten.
Dus omgaan met iemand die daadwerkelijk volgens de definitie High Class is zou niet duurder moeten zijn anders is het geen High Class.

Wanneer ik wel meer betaal doe ik dat voor handelingen waar ik mezelf op dat moment mee wil belonen.
Het meeste heb ik betaald aan een Braziliaanse voor een uur tijdens een vakantie in Griekenland. Gevonden op escortnews.eu en een afspraak geregeld. Tot mijn verbazing was ze inderdaad de jonge slanke alternatieve Beauty met donkerblonde krullen. Na 2 hemelse dates van 250 per keer had ik nog 2 dagen voor vertrek.
De stoute schoenen aangetrokken en als afsluiting een uur met PZC, Anaal, COF en alles filmen voorgesteld met de verwachting dat ze dat laatste af zou wijzen. Dat gaat je 600 euro kosten zei ze bijna verontschuldigd. Ik hapte direct. Dat is een fair bedrag. Let's do it zei ze lachend.
2 dagen later landde ik 5000 euro lichter voor 10 dagen vakantie waarvan 1800 uitgegeven aan DVP's.
Maar met een filmpje die ik al 8 jaar om de 1 à 2 weken bekijk.
De meid met werknaam Jurema heb ik nog geprobeerd te volgen hopend dat ze naar Amsterdam zou komen. Maar na Bali en Miami helemaal van de radar verdwenen.
 
Meestal betaal ik €. 50,- en daar zitten echt toppers tussen.

Maar regelmatig zie ik meisjes in de gym waar ik met liefde en plezier €. 500,- voor zou neerleggen, als ze het mij zouden komen voorstellen. Is nooit gebeurd natuurlijk, en zelf durf ik het niet te vragen. Geeft niet.

Als jij een dame €. 300,-, €. 600,- of whatever waard vindt omdat ze jouw gevoelige snaar raakt, dan is ze dat waard.

Ken ik persoonlijk een "dure" dame die ik zou kunnen aanbevelen? Nee, helaas niet.
 
Maar regelmatig zie ik meisjes in de gym waar ik met liefde en plezier €. 500,- voor zou neerleggen, als ze het mij zouden komen voorstellen. Is nooit gebeurd natuurlijk, en zelf durf ik het niet te vragen. Geeft niet.
Verschillende dvp gaan naar de gym.
Veel latina's adverteren met foto's in basic fit.
Als je zo ene ziet in de gym, zoek dan eens op redlights in dezelfde stad. Veel dvp zitten ook op Tinder trouwens uiteraard voor ook een betaalde date).
Hier lezen ook dvp mee.
Verdere uitleg overbodig lijkt mij.
Voila.
 
De meisjes in de gym die ik bedoel zijn atletische Nederlandse twintigers, geen dvp. Maar je weet nooit wat iemand zou willen doen voor €.500,- 🙂. Is meer een fantasie.
Stel je voor.Er zijn gewoon mannen die gratis sex hebben met dergelijke dames.
Vroeger had ik dat ook wel. Nu niet meer.Dus daarom stel ik me nu betaald tevreden met Roemeense look a likes.
 
Stel je voor.Er zijn gewoon mannen die gratis sex hebben met dergelijke dames.
Vroeger had ik dat ook wel. Nu niet meer.Dus daarom stel ik me nu betaald tevreden met Roemeense look a likes.
Klopt, maar die gasten zijn dan ongeveer 2x jonger dan dat ik ben, waarschijnlijk.
Nu (dus) meestal Roemeense dames inderdaad 🙂.
 
De meisjes in de gym die ik bedoel zijn atletische Nederlandse twintigers, geen dvp. Maar je weet nooit wat iemand zou willen doen voor €.500,- 🙂. Is meer een fantasie.
Voor vrouwen die je in het wild tegen komt of die bij je in de buurt wonen heb ik dat ook wel over. Maar volgensmij moet je voor NL vrouwen "in het wild" echt veel geld bieden om ze te verleiden.
 
Je geeft het zelf al aan. Voor iedereen is dat persoonlijk.
Mijn pareltjes kosten van 150 tot 200 euro/uur. En dan krijg ik voor mijn gevoel een high Class ervaring, dinerdate etc.
Meer uitgeven is naar mijn mening dan ook weggegooid geld
Gelijk heb je. Ben al lang blij dat niet iedereen naar dezelfe dames gaan. ;)
 
Eigenlijk is iedereen blij met dat hoge prijskaartje.
De meeste zijn blij dat ze goedkoper terecht kunnen en een koopje hebben om goede sex te hebben.
Die het wel kunnen en willen betalen zijn ook weer blij , want die voelen zich exclusief omdat ze naar dames kunnen waar paupers, plebejers en patjepeeers niet heen kunnen.
Gewoon win-win.
 
Terug
Bovenaan Onderaan